Важливе Суспільство

“Укрпошта” запустила послугу яка заощаджуватиме час та гроші

Національний оператор доставки «Укрпошта» оголосив про запуск нової послуги, орієнтованої на підприємців в області e-commerce і тих, хто часто відправляє товари поштою. Послуга називається «Укрпошта SmartBox» і дозволяє спростити процес оформлення відправлень, заощадити час і гроші. Основна фішка в тому, що послуга доступна за єдиним тарифом і включає в себе 10, 20 або 50 відправлень без обмежень по вазі для кожного відправлення і напрямку пересилання в межах країни.

Як повідомляється в релізі оператора, SmartBox – це аналог популярного у багатьох країнах поштового сервісу FlatRate (єдиний тариф), який до цих пір не надавався в Україні жодним з гравців ринку поштової доставки. Сервіс передбачає підписку на відправку певної кількості посилок (10, 20 або 50) за пільговою ціною. На послугу діє єдиний тариф для відправлень в межах України (до районного центру). При цьому клієнт отримує фірмові упаковки SmartBox для своїх товарів – їх безкоштовно доставить кур’єр додому або в офіс продавцеві (поки тільки в Києві).

Відправлення через SmartBox стоїть на 20% дешевше, ніж «Укрпошта Експрес». Економія становить від 40 грн при відправці 10 посилок до 300 грн при відправці 50 посилок.

Зареєструвати відправлення можна онлайн, вдома або в офісі, в особистому кабінеті на сайті «Укрпошти». Потім залишити його в найближчому відділенні зв’язку без черг і додаткового оформлення, зважування тощо Відправка можуть бути адресовані тільки на адресу відділень «Укрпошти».

«Знижки на відправку посилок і листів в« Укрпошті »були доступні тільки для корпоративних клієнтів з великими обсягами відправлень. Відтепер компанія пропонує представникам малого та середнього бізнесу і просто приватним клієнтам, які часто відправляють посилки, скористатися новою послугою SmartBox, яка дає можливість оплатити, упакувати і оформити відправлення, не виходячи з дому чи офісу », – заявив в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Поки послуга запущена в тестовому режимі в Києві і буде доступна з 15 червня по 15 серпня, тому поки відправлення будуть здійснюватися тільки з київських відділень по всій території України до рівня районного центру. Замовити SmartBox можна на офіційному сайті через форму «Виклик кур’єра» або за телефоном гарячої лінії. Розрахунок буде здійснюватися готівкою при отриманні тари і коду ідентифікації клієнта.

Нагадаємо, в квітні «Укрпошта» здійснила ребрендинг, презентувавши новий логотип.

Джерело: https://ain.ua/