Суспільство

Українці розробили інтерактивний сайт для правильного сортування сміття (ІНФОГРАФІКА)

Про необхідність сортування сміття ми чуємо ледь не щодня. Однак не завжди можемо визначити, до якої категорії належить та чи інша вже непотрібна річ.

Одна людина за своє життя в середньому продукує 31 тонну сміття. Більшу його частину можна відправити на повторну переробку.

Тому львівські дизайнери створили інтерактивний сайт, який допомагає навчитись сортувати сміття.

Львівські дизайнери створили інтерактивний сайт, який допомагає навчитись сортувати сміття

На сайті можна обирати предмети, а інтерактивна мапа розповість, що з ними робити: куди і як викинути бляшанку, PET-пляшку чи коробку з-під яєць.

Наведіть мишкою на купу сміття, і потягніть бажаний предмет угору

Наведіть мишкою на купу сміття, і потягніть бажаний предмет угору. Справа з’явиться інформація про те, як правильно очистити предмет, куди його можна здати і чим замінити, щоб сміття ставало менше.

Справа з’явиться інформація про те, як правильно очистити предмет, куди його можна здати і чим замінити, щоб сміття ставало менше

Проект покликаний співпрацювати з громадами та представниками відповідального бізнесу, для розвитку культури сортування та мінімізації сміття в побуті.

За інформацією zaxid.net, сайт Garbage31 розробила львівська дизайн-студія “Бамбук”.

Наразі на сайті можна знайти інформацію про понад 30 предметів

Наразі на сайті можна знайти інформацію про понад 30 предметів: батарейки, упаковки від соку, молока, скляні та пластикові пляшки, лампочки, друковані вироби, коробки від піци, фольга тощо. Наразі сайт працює у тестовому режимі, розробники обіцяють додавати нові елементи та місця, куди можна виносити вторсировину. До наповнення сайту були також залучені представники ініціативи Zero Waste Lviv.