Культура

Українцям подадуть “Кобзар” Шевченка у стилі ” зомбі – хоррор” ( ВІДЕО)

Українцям подадуть Т.Г. Шевченко у стилі ” зомбі – хоррор”. Чи готові любителі української класики до такого?

Нове прочитання “Кобзаря”: Українців шокують унікальним мультфільмом,  “Кобзар” легендарного українського поета Тараса Шевченка ліг в основу мультиплікаційного серіалу в стилі “зомбі-хоррор”.

Прем’єру мультсеріалу незабаром покажуть на одному із загальнонаціональних каналів, а також на відеохостингу Youtube, повідомляє znaj.ua.    За анімацію взялася команда видання Nebeskey, що вже створила мангу “Даогопак”.

На думку авторів, молоді потрібно піднести Шевченка не як кріпака, поезія якого викликає сльозу, а як українського Стівена Кінга.   Перша серія заснована на містичному вірші “За байраком байрак”, що оповідає про козака, який повстав з могили через зраду гетьмана. Всього заплановано 12 серій.   Над картиною працювали цілий рік. На даний момент зроблено вже більше 400 малюнків у надскладному стилі українського бароко.   “У нас не було технічних кадрів, це все зроблено рукою нашого художника Олексія Чебикіна. Перевели на мову анімації всі сцени з його малюнків. Кожну фігуру розрізали на частинки – від 20 до 140 – і ці частинки згодом анімувались”, – розповів режисер проекту Богдан Шевченко.