Суспільство

Український школяр знайшов 1500 українських полонених

Юний хакер з мамою шукають полонених і зниклих безвісті українських військових . Більше того, він відслідковує переписку бойовиків.

Так йому вдалося отримати списки полонених українців. Тепер його мама Оксана за тими списками шукає бійців”, –  розповідає  “Івано-Франківський обласний телевізійний канал”. Окрім того, школяр має карти та плани бойовиків. “Те, що він знайшов, – це просто нереально дістати, це все одно, що залізти до Захарченка в сейф”, – наголошує мама хлопця і додає, що уже їздила з усією зібраною інформацією в Київ. За словами мами, скоро юний хакер отримає свою першу подяку від держави за допомогу в пошуку полонених і зниклих безвісти. “Мені треба сильніший комп’ютер, тоді я міг би зробити значно більше”, – запевняє хлопець. Нагадаємо, радник глави міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що згідно з домовленістю в Мінську полонених українців повинні були звільнити на початку березня.  Також нещодавно спікер Верховної Ради Володимир Гройсман назвав усіх жителів сходу України полоненими.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2015/04/03/130739-13-richnyy-ukrayinskyy-shkolyar-znayshov-1500-ukrayinskyh-polonenyh-karty