Культура

Український художник відкрив у Брюсселі персональну виставку (ФОТО)

Сучасне мистецтво вражає не лише технологією виконання художніх творів, а й тематикою, яку обирають юні таланти для втілення своїх задумів на полотні.

У Брюсселі відкрилася виставка сучасного українського митця Романа Мініна, яка є першою персональною експозицією молодого художника, – повідомляється на сторінці Міністерства культури України в мережі Фейсбук.

На виставці представлена шахтарська тематика, в якій художник показує своєрідну антологію гірничого життя. Бельгійці та численні туристи – шанувальники сучасного мистецтва – мають можливість ознайомитися із творчістю Мініна у галереї Mhaata, яка спеціалізується на “індустріальному мистецтві”.

На виставці представлений живопис, рельєфні композиції та нова бронзова скульптура “Human Alien”, яку він нещодавно презентував на Kyiv Art Week.

“У мене є така мрія – зробити шахтарський храм. Це не просто бажання як митця, а мета мого життя, одна із найважливіших цілей. Це важке, але цікаве завдання”, – зазначив художник.

Він відзначив, що створити “шахтарський” храм саме на Донбасі не є головною метою, адже проект може бути реалізований й в інших регіонах України та світу. До слова, сам художник родом з Донеччини, тому вибір цієї тематики не є випадковістю.

Говорячи про концепцію храму, Мінін відзначив, що в його основу будуть покладені вітражі.