Суспільство

Україна туристична: куди поїхати на літній відпочинок? (ФОТО)

Влітку неодмінно хочеться поїхати на відпочинок та за новими враженнями. Але для цього зовсім не обов’язково вирушати за межі країни, оскільки існує чимало туристичних родзинок і в нас на Батьківщині.

голубі озера

Блакитні озера в селі Олешня Чернігівської області. Водойми знаходяться в хвойному лісі, завдяки чому повітря тут вважається цілющим.

Озеро Вита в селе Нижний Студеный Закарпатской области
Озеро Віта в селі Нижнє Студене Закарпатської області. Озеро знаходиться в горах на висоті 800 м над рівнем моря (висота вважається ідеальною для здоров’я). Саме озеро дуже глибоке – місцями до 15 метрів.

Біле озеро біля села Рудка Рівненській області

Біле озеро біля села Рудка Рівненській області. Водойму також називають озером молодості, бо у воді багато гліцерину, і шкіра після купання стає дуже м’якою.

Бакотська затока біля Кам'янця-Подільського Хмельницької області

Бакотська затока біля Кам’янця-Подільського Хмельницької області. На Бакотській затоці багато сонця і практично немає вітру – через скелі, які оточують місцевість. На 1 квадратний метр тут, до слова, доводиться стільки тепла, скільки і в Ялті.

Бірючий острів на Азовському морі в Херсонській області

Бірючий острів на Азовському морі в Херсонській області. Знаходиться в кінці Федотової коси, яка розділяє Азовське море і Утлюцький лиман.

Шаянське Озеро поблизу Хуста. Саме завдяки горам, які оточують Шаян з трьох сторін, тут зберігається своєрідний мікроклімат – м’який і безвітряний. Середньорічна температура повітря дорівнює +8,7 градуса за Цельсієм.

Теребля (Міжгірський район, Закарпаття) Вона бере свій початок від Морського Ока Карпат (озера Синевир), річка живиться численними струмками, що злітають до неї з Горган. Середня глибина Тереблі – 0,7-1,5 м. Швидкість течії – 18 км/год.

Озеро Кунігунда, яке знаходиться на західній околиці Солотвина. Площа його відносно невелика – 800 м², а глибина сягає 8 метрів. Протягом року температура води в ньому не опускається нижче 17 °С тепла.

Острів Джагарлигач – найбільший безлюдний острів Європи. На ньому є кришталево чисте джерело, з їжею теж проблем немає: камбала буквально сама пливе до ловця в руки. Немає дефіциту і з креветками, крабами і мідіями.

Блакитна Лагуна — затишна заводь з водою бірюзового кольору серед живописної природи карпатських гір. Знаходиться вона на річці Люта, неподалік села Чорноголова Великоберезнянського району, Закарпатська область.

Україна туристична