Суспільство

Україна посіла 5-е місце в світі за темпами розвитку електромобілів (ФОТО)

Кількість викидів шкідливих речовин в повітря щороку зростає. І не лише за рахунок зростання виробничих потжностей, а й за рахунок збільшення кількості транспортних засобів в населенних пунктах. Одним з варіантів вирішення даної проблеми є заміна автомобілів, що працюють на бензині чи іншому горючому пальному, на ті, що працюють на електриці.

В міжнародному рейтингу країн Україна посіла п’яте місце за темпами розвитку електромобілів. В цьому рейтингу вона обійшла таких лідерів, як Сполучені Штати Америки, Японія, Нідерланди.

Про це на своїй сторінців мережі Facebook написав співзасновник Electrocars Олександр Кравцов.

“… В світі нашу перемогу починають називати “Українське електромобільне диво”, – написав він.

«Аналітики дивуються — у нас ВВП на душу — 4 тисячі доларів, а країна має кількість електромобілів в рази більшу. ніж сусідня заможня Польща. Наше бажання не платити за дорогий бензин забезпечить долю автомобілів на ринку авто в 4% і дозволяє за темпами розвитку інфраструктури на сьогодні обходити більшість розвинутих країн. Це чудово демонструє, що для суттєвих змін іноді необхідно не так вже і багато зробити. Скасування з Нового року пошліни на електромобілі, активне просування електрокарів силами ентузіастів, ЗМІ і, головне, бізнесу, який повірив в інновацію і тепер на вулицях міст-мільйонників не можна проїхати, не зустрівши електротаксі, а знайти порт для підзарядки еектромобіля на банзиновій автозаправці чи біля ТРЦ вже не є складним квестом”, – зазначив Кравцов.

“Якщо запропоновані вчора в Міністерстві інфраструктури законодавчі стимули для електромобілів вдасться втілити в життя хоча б наполовину, ми маємо всі шанси не лише на одноразове потрапляння до цього рейтингу, а й на серйозну транспортну та енергетичну модернізацію, з якою може брати приклад більшість країн світу”,— підсумував співзасновник Electrocars.