Суспільство

“Україна заговорить англійською” – освітня кампанія з вивчення іноземної мови

В сучасному світі дуже важко обходитися без знання хоча б однієї іноземної мови. Існує безліч курсів, мовних шкіл, Інтернет-ресурсів, де можна покращити свої знання. Деякі з них є безкоштовними.

В Україні стартувала кампанія з масового вивчення іноземної мови для усіх охочих “Україна заговорить англійською!” на соціальній платформі «Lingva.Skills». Про це повідомили у прес-службі Кабміну.

“Після запровадження “безвізу” та підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС питання створення можливості вивчення українцями іноземних мов, у першу чергу, англійської, є одним із пріоритетних завдань Уряду”, – заявила директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. – “Ми, спільно із Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, надаємо для всіх українців можливість оволодіти англійською мовою за допомогою цієї онлайн-платформи. І тепер кожен громадянин України має можливість навчатись безкоштовно, перебуваючи будь-де та будь-коли”.

Скористатися можливістю вивчити іноземну мову на платформі може практично кожен українець. Для цього потрібно мати електронну пошту, інтернет, комп’ютер чи смартфон. Найближчим часом, окрім англійської, тут з’явиться можливість вивчати інші іноземні мови. Наразі спільно з Урядом планується масштабування даного проекту на всю країну.

lviv1256.com

Залишити коментар