Транскордонне співробітництво

Ужгород готується до “Європейського тижня мобільності”

З кожним роком все більше людей пересідають на велосипеди. І не дарма! Адже це дає змогу бути незалежним від заторів, вартості пального та інших зовнішніх факторів. Враховуючи, що це дозволяє зменшити обсяги викидів шкідливих речовин в повітря, то користь від цього лише зростає.

В Ужгородській міській раді під головуванням начальника управління економіки та стратегічного планування Ольги Травіної за участю представників велоруху та громадських організацій відбулася робоча нарада щодо проведення в Ужгороді міжнародної акції “Європейський тиждень мобільності”.

Європейський тиждень мобільності – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Щороку з 16 по 22 вересня його проводять у понад 5 тисячах міст Європи. Мета заходу – показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а громадського транспорту і велосипедів – збільшувати.

Європейський тиждень мобільності в Ужгороді завершиться на День міста, 23 вересня. Заходи триватимуть із суботи, 16 вересня, і включатимуть у себе різноманітні акції, конкурси, велозаїзди для дітей різного віку, у кількох школах проведуть “велогодини”, де учням ширше розкажуть, що таке “Європейський тиждень мобільності”, популяризуватимуть велорух, здоровий спосіб життя, конкурс малюнка на цю тематику, пропонується залучити патрульну поліцію, яка знайомитиме з правилами дорожнього руху, заплановано також провести підрахунок велосипедистів, запросити ужгородців провести один день без авто, приїхати на роботу велосипедом.

Триває збір пропозицій, які найближчим часом узагальнять і сформують єдину програму проведення Європейського тижня мобільності.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка