Суспільство

Ужгородці можуть вивчити англійську та допомогти бездомним тваринам

Прихід осені означає початок навчального року не лише для школярів та студентів. Охочі покращити свої знання мови або вивчити її з нуля також тягнуться за підручниками. Або сідають за комп’ютер.

Нещодавно в соціальній мережі Фейсбук була створена група “Do you speak English?”, розрахована на вивчення англійської з нуля, але до неї можуть приєднатися і учасники з початковим рівнем. Кожного дня у групі будуть пости з ретельно підібраними матеріалами, поради щодо навчання тощо. Учасники виконуватимуть завдання запропоновані тренером, зможуть ставити їй питання та спілкуватимуться між собою. Крім навчання онлайн плануються реальні зустрічі у форматі розмовного клубу.

Для того, аби приєднатися до групи “English for “Everybody”, необхідно зробити добровільний внесок, повідомити про це Наталії (посилання на її сторінку у фейсбук: https://www.facebook.com/natalia.danylchenko) і починати навчання. Перший курс розрахований на 4 місяці.

Внесок можна робити на картковий рахунок “Барбосу” (відповідальна – Брудка В.В.): 5168 7555 2396 6485 (Приватбанк). Мінімальний внесок за весь курс – 200 грн, максимальний – на розсуд людини.

“У житті кожного є місце для добра. Якщо кожен, хто візьме участь, зробить благодійний внесок, то це суттєво допоможе підопічним “Барбосу”. Наголошую, що даний проект є абсолютно некомерційним”, – зазначила Наталія.

Залишити коментар