Важливе Культура

Ужгородців запрошують на “Новорічні посиденьки з Риммою Зюбіною”

Харизматичність, професіоналізм та відкритість цієї жінки в багатьох викликають бажання познайомитися ближче. і це не дивно, адже перед нами постає не просто відома та успішна українка, а й наша землячка.

В перші дні нового року ми маємо змогу поспілкуватися з пані Риммою особисто. 3 січня 2019 року вона завітає до Закарпатсьої Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки ім.Ф.Потушняка

Ця тендітна пані не лише відома українська актриса. Вона веде програми на телебаченні та займається громадською діяльністю. У 2017 році за версією журналу “Фокус” Римма Зюбіна увійшла до 100 найвпливовіших жінок України. Лауреатка багатьох театральних премій, зокрема двічі лауреатка найпрестижнішої театральної премії України “Київська пектораль” (1993 за роль Соні в виставі “Дядя Ваня” А.Чехов, 2007 за роль Тані в виставі “Четверта сестра” Я.Гловацького). Міжнародне визнання отримав фільм “Гніздо Горлиці”, де Зюбіна зіграла головну роль. Сам фільм отримав нагороди в Індії, Німеччині, Польщі, Болгарії, Україні. А Римма Зюбіна відзначена нагородою Української Кіноакадемії “Золота Дзиґа” “За найкраще виконання головної жіночої ролі” Дарини в фільмі “Гніздо Горлиці” (2017). 2016 нагорода “Золотий Дюк” ОМКФ (Одеса) фільму “Гніздо Горлиці”- “Найкращий фільм національної програми”. 2016 року на 65-му Міжнародному кінофестивалі в Мангейм-Гайдельберг (Німеччина) отримала престижну європейську нагороду – “Спеціальну відзнаку” за неперевершене виконання ролі Дарини в фільмі «Гніздо горлиці», та 2017 нагороду “За найкращу жіночу роль” на 25-му Міжнародному кінофестивалі в Варні (Болгарія). Фільм отримав ще кілька нагород на престижних міжнародних кінофестивалях — “Приз журі” Мумбаї (Індія), “Приз екуменічного журі” в Мангейм-Гайдельберг (Німеччина).

Зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 90 ролей в кіно та телефільмах.

Римма Зюбіна – Президент фестивалю дитячого кіно “ФільмФестБук” в дитячому центрі “Буковель-Артек” 2016-2017 роках. Ведуча і автор програми “Дорога додому” про дітей сиріт на UA.TV 2018 року. Ведуча програми “По обіді шоу” на UA:Перший.

Зустріч відбудеться 3 січня 2019 року.

Початок о 17:00.