Важливе Суспільство

Ужгородцям презентували проект реконструкції площі Поштової (ІНФОГРАФІКА)

Невелике місто на річці Уж існує вже понад 1200 років. Коли турист потрапляє сюди вперше, то в нього неодмінно викликають захоплення старовинні будівлі, розташовані в обласному центрі Закарпаття. Дуже важливо зберегти цю унікальність для наступних поколінь.

Про це йшлося під час зустрічі з головним архітектором міста Олегом БОРШОВСЬКИМ, яка відбулася в рамках “Майстерні Міста”. В першу чергу мова йшла про реконструкцію площі Поштової, яка розташована в історичній частині міста.

Ця площа веде до входу в міську раду, а також через неї пролягає шлях до набережної Незалежності та архітектурно-історичного комплексу “Совине гніздо”, що накладає свій відбиток на дизайнерських рішеннях під час проведення ремонтних робіт. Як зазначив автор проекту Роберт МИТРИЧКО, тут необхідно враховувати важливість збереження архітектурної цінності, гармонійність поєднання з навколишнім простором та державні будівельні норми, оскільки ця площа має бути доступною для маломобільних верств населення.

Все це викликало жваву дискусію серед присутніх, оскільки площа знаходиться на невеликому схилі. що вимагає оснащення поверхні сходами або пандусом. Також важливим аспектом, на думку містян, є озеленення цієї території та використання енергозберігаючих технологій, як це роблять, наприклад, в Луцьку.

Детальніше з пропозиціями щодо реконструкції можна ознайомитися ТУТ.

Карпатський оглядач