Суспільство

Ужгородський аеропорт планують здати в оренду угорській авіакомпанії (ВІДЕО)

Питання відновлення роботи місцевого аеропорту хвилює багатьох ужгородців.

Серед головних питань чергового засідання сесії Закарпатської обласної ради – життєдіяльність Ужгородського аеропорту.

Голова ОДА Геннадій Москаль попросив підтримки депутатів аби вчергове звернутися до вищих органів в столиці, аби ті врешті допомогли вирішити питання життєдіяльності Ужгородського аеропорту. Мовляв вже є міжнародна підтримка для того аби летовище запрацювало, бракне тільки підпису Украероруху .

Геннадій МОСКАЛЬ голова Закарпатської ОДА

Це є свинство і блокування аерорухом. Якщо він чогось боїться, то приведіть це все у порядок. Але не пускати сюди європейську комісію.. От і маємо тепер європейська комісія не пускає наші літаки через Словаччину. Точніше пускає, але каже летіть на свій страх і ризик, бо ми не знаємоі не можемо побачити які тут працюють люди. Яка у них освіта, чи мають знання англійської мови, чи мають навігітаційне обладнання. Для цього вони мають бачити сертифікат. Ми вже просили аби вони приїхали і просертифікували один Ужгород, але вони не можуть, бо система Украероруху – це є цілісна система.

Вже наступного тижня в керманичів краю запланована зустріч в Угорському місті Дебрецен. Мова йтиме про співпрацю з Угорським WizzAir, аби ті взяли в оренду ужгородське летовище.

Михайло РІВІС голова Закарпатської облради

28 числа ми їдемо в Дебрецен для того аби ми запропонували Угорським WizzAirвзяти в оренду наш аеропорт. Ідея в тому, що в них оператор, в дебреценського аеропорта, вже сертифікований і фактично ми вже не будемо мати проблеми із сертифікацією. Тобто ми поставимо європейського сертифікованого оператора і розблокуємо цю систему. Якщо наші колеги нам не хочуть допомогти, то мусимо просити допомоги у найближчого сусіда.

Крім того головний міліціонер прозвітував про боротьбу із злочинністю та протидію незаконному обігу наркотиків. Каже ситуацію доволі серйозна, але над її вирішенням працюють. Депутати ж запропонували долучити до цієї справи і громадськість. Мовляв створення в районах, містах і селах так званих загонів самооборони допоможе зменшити криміногенну ситуацію.

Усі дозволи, які облрада надавала за останні роки, будуть підняті, ревізовані, і по тих об’єктах, де не проводиться жодної діяльності, дозвільна документація буде анульована через суд.

Деталі – в сюжеті Uzh Inform.