Важливе Суспільство

Ужгородська міська рада схвалила План дій сталого енергетичного розвитку і клімату

Енергозбереження та енерговідновлення дають змогу отримати певну енергетичну незалежність, раціонально використовувати природні ресурси і навіть збільшувати їхні обсяги. У зв’язку з цим важливим кроком на шляху збалансування показників споживання та відтворення енергії є прийняття відповідних документів, що регулюватимуть дане питання.

Сьогодні на сесії міської ради схвалили План дій сталого енергетичного розвитку і клімату Ужгорода. Аналітичний документ спрямований на те, щоб до 2030 року суттєво скоротити споживання палива, електроенергії, викиди в атмосферу вуглекислого газу. Містить понад 60 сторінок, показники існуючої ситуації і передбачає, що саме треба зробити для підвищення енергозбереження, скорочення споживання енергії в житловому секторі, громадському транспорті, при освітленні вулиць тощо.

Один із пунктів прийнятого рішення передбачає, що виконавчі органи міськради, комунальні підприємства та установи повинні керуватися Планом дій при розробці програм, планів та заходів. Управлінню економіки та стратегічного планування Ужгородської міськради доручили раз на 2 роки надавати до Європейської Комісії звіт про впровадження Плану дій для його оцінювання, моніторингу та перевірки.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка