Культура Суспільство

Ужгородська молодь навчалася медіа-грамотності

10-11 лютого не пройшло дарма! Впродовж двох днів молодь навчалася медіа-грамотності.

Маленьке, по-своєму затишне приміщення бібліотеки “Казка” в якому нині перебуває Ужгородський центр молодіжних ініціатив зібрав чимало студентської молоді. Серед слухачів були, як філологи  так і журналісти.  Це вже не перший захід який відбувається тут. Основам журналістики навчали студенти Острозької академії.

Першого дня  Марія Очеретяна розповіла про особливості роботи журналіста, а Поліна Малець про те, як не розгубитися перед мікрофоном. Серед присутніх був і заступник міського голови Олександр Білак, який  привітав острозьких гостей, а також побажав успіхів присутнім, адже журналісти нині є тими хто формує людську думку.

Наступного дня основам  тележурналістики ділилася Катерина Дудник. Дівчина провела кілька майтер-класів стосовного того,  як правильно будувати сюжет, збирати та подавати інформацію. Продовжив тему  Богдан Логунов спеціалізація якого є онлайн журналістика та піар.

Взагалом за ці два дні кожен учасник виніс для себе певні висновки. Що  нині журналістика є тією рушійного силою, яка формує думку громади. 

 

 

Світлина від Олександра Білака.