Культура Суспільство

Ужгородська малеча готується до Великодня (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У вівторок в приміщенні Ужгородської дитячої біблітеки ГО “Наше місто – рідний дім” провела майстер-клас з писанкарства “Сонце в долонях”.

Під час майстер-класу панувала творча атмосфера. Діти вчилися працювати з незвичайною технікою, нанесенням візерунків на аеликоднє яйце воском. Окрім майстер-класу учасники отримали подаруночки від небайдужого підприємця Євгена Ященка, який допоміг втілити в життя цікавий захід для дітей.

“Незабаром Світле Воскресіння. Свято яке втілює традиції та звичаї нашого народу. Писанка, яку сьогодні діти вчилися робити, насамперед є символом, що уособлює пробудження чогось нового, світлого. Звичайно що після такої цікавої та інтенсивної роботи хотілося б ще чимось заохотити дітей”.

Світла зала бібліотеки завжди радо приймає енергійних людей, які бажають навчити наше молоде покоління. Тут завжди незвичайно та постійно проходять цікаві заходи.

“Майстер з писанкарства Роман Пилип показав нам оригінальну техніку – нанесення візерунків на пасхальне яйце воском. Діти були дуже задоволені своїми роботами. А ми в свою чергу раділи за них. Очікуємо наступні творчі проекти!” – розповідає завідувач бібліотеки Марія Форкуца.

Фото: Євгена Ященка

Карпатський оглядач