Суспільство

Ужгородська малеча вчилася робити сакури з фоамірану (ФОТОРЕПОРТАЖ)

За якихось півгодини з доступних матеріалів можна зробити чудову прикрасу, яка підійде як для одягу чи торбинки, так і для приміщення, де ви проводите найбільше часу.

В період цвітіння сакур хочеться зберегти для себе хоча б одну гілочку, щонагадуватиме про красу, яка панує в місті в цей час. Однак якщо кожен зриватиме з дерева бодай три квіточки, то вже за пару днів відома всім алея сакур залишиться без цього чарівного цвітіння.

Тому для тих, хто полюбляє сакури, активісти проекту “Сокоти свій Варош” провели майстер-клас під назвою “Сокоти сакуру”. Ви спитаєте “Як можна за допомогою простого майстер-класу зберегти красу квітучих дерев?” А дуже просто! Зробити маленькі гілочки з рожевими квітами своїми руками. Саме цим сьогодні в післяобідній час займалися школярі, які навчаються в НВК “Первоцвіт”. Разом з майстринею на всі руки Квітославою Бачинською вони вчилися робити маленькі гілочки з трьома рожевими квітками, що майже нічим не відрізняються від справжніх. Малеча навіть нюхала свої вироби, щоб переконатися в тому. що це дійсно хенд мейд.

Майже всю роботу малеча зробила сама: організатори підготували всі необхідні матеріали та допомагали виконувати найскладніше завдання з використанням гарячого клею. Дітям це було справді цікаво, адже непримітні на перший погляд штучні пелюстки в їхніх руках за лічені хвилини перетворилися на чудові прикраси. Малеча проявляла старанність, за що не раз отримала похвалу від організаторів.

А ще пані Квітослава розповіла багато цікавого про сакуру, її появу на Закарпатті та важливість збереження її неповторного цвіту.

Нагадаємо, що проект “Сокоти свій Варош” реалізується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Карпатський оглядач