Економіка

Угода про зону вільної торгівлі Україна-Канада: старт 1 серпня (ДОКУМЕНТ)

Текст документу, що підтверджує це, оприлюднив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Степан Кубів.

Україна отримала урядову ноту від Канади про завершення всіх внутрішніх процедур для набуття чинності Угодою про вільну торгівлю між двома країнами, – повідомляє посол України в Канаді Андрій Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, спішу повідомити: вільна торгівля між Україною і Канадою почнеться 1 серпня! У нас подвійне відчуття: фініш і старт – два в одному. Це історичний момент, який підсумовує колосальний пласт роботи наших дипломатів і політиків. Але це і початок набагато значимішого етапу: час наповнювати цю Угоду життям – контрактами, робочими місцями та інвестиціями”, – написав він.

Угода скасує 98% тарифів на українські товари, які продаватимуться до Канади. Для канадських товарів одразу скасовується 72% тарифів, а упродовж 7 років безмитний експорт виросте до 98%.

Вона також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи Угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці в мережі Facebook оприлюднив документ, отриманий від канадської сторони.

1

Залишити коментар