Культура

“Тільки Диво” – зйомки нової української кінострічки розпочалися в Карпатах (ВІДЕО)

Людині властиво вірити в щось незвичайне, казкове.А напередодні новорічних свят хочеться ще більше чогось фантастичного.

У Карпатах стартували зйомки дитячого фільму-фентезі “Тільки диво”: казкової історії про сім’ю, кохання, пригоди, різдвяні свята та фантастичних тварин.

Бюджет фільму складає майже 62 мільйони гривень. Із них 44 мільйони – державні гроші. “Тільки диво” знімають на замовлення Міністерства культури та Держкіно. Цей проект переміг у конкурсному відборі.

Для зйомок картини на Буковелі облаштували декілька знімальних локацій. Зокрема, побудували “Дім Марії” та створили штучне озеро-ковзанку. Також планують звести казкове містечко та зняти частину епізодів в Ісландії.

Над фільмом працює суто українська команда, серед них – більш як 200 акторів та професійні фігуристи. Задіяли до зйомок і тварин. У горах нині сніжить, тож на екрані глядачі бачитимуть справжній сніг і карпатські пейзажі. Дизайнерка Айна Гассе створила для фільму майже півтисячі костюмів. А режисером та автором сценарію стала Олена Каретнік. Спецефекти для фільму розробила українсько-американська компанія, яка 2016-го перемогла у премії MTV “Best Video Awards”.