Важливе

Трішки вранішніх новин від Дениса П’ятигорця

Приємні звістки завжди піднімають настрій, а особливо ранком.

Мабуть тому активний користувач Фейсбука Денис П’ятигорець майже кожного ранку викладає на своїй сторінці ряд позитивних новин про події в Україні та світі.

  1. Наступного тижня відбудуться повноцінні переговори президентів Дональда Трампа та Петра Порошенка у Вашингтоні.
  2. ProZorro.Продажі переміг у фіналі конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge і є найкращим серед стартапів з-поміж 70 країн світу!
  3. Кабінет міністрів вперше за історію бюджетування в незалежній Україні затвердив середньострокову бюджетну резолюцію на 2018-2020 роки з закладеними показниками зростання економіки у 3%, 4% і 5% на наступні три роки.
  4. Упродовж 4 місяців 2017 року обсяги українського експорту товарів до країн ЄС зросли на 21,4% порівняно з минулим роком та склав $5,237 млрд. При цьому експорт у країни СНД зріс на 33,2% – до $2,1 млрд.
  5. Міністерство економічного розвитку і торгівлі зареєструвало Кам’янка-Бузький індустріальний парк в однойменному місті Львівської області, а також індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного обладнання»
  6. В Одесі випробували нову командно-штабну машину (КШМ) на базі бронетранспортера БТР-3. Бронемашина обладнана чотирма радіостанціями та окремим енергоагрегатом, який дозволяє керувати системою вогню без запуску основного двигуна. При цьому значно зменшуються витрати палива та демаскуючі фактори.
  7. Науково-виробниче підприємство ТЕМП-3000 успішно випробувала новий вогнестійкий комбінезон для екіпажів бойових броньованих машин. Випробування показали ступінь опіку та пошкодження, який не перевищує 4,2%, що значно нижче рівня необхідного до міжнародного стандарту ISO 13506.
  8. Збірна України завоювала перше золото на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який проходить в Києві. Завоював перше золото для збірної України на чемпіонаті, набравши підсумкові 431,75 бали Ілля Кваша. А українки Валерія Люлько та Софія Лискун виграли бронзу чемпіонату Європи у синхронних стрибках з платформи 10 м.