Економіка Суспільство

Традиційна підбірка ранкових новин від Дениса П’ятигорця

Більшість з нас ранком переглядає стрічку новин, шукаючи цікаву для себе інформацію.

А вже відомий нашим читачам Денис П’ятигорець щоранку збирає кілька не просто цікаві, а ще й позитивних новин, що стосуються України.

1. Збірна України за підсумками “Ігор Нескорених”, що завершилися в Канаді, здобула 8 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалей.

2. З 1 жовтня набирають чинності нові торгові преференції Європейського Союзу для України. Тепер експорт з України в Євросоюз більшості видів сільськогосподарської продукції буде проходити без застосування митних зборів, повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

3. Державний бюджет України за січень-серпень 2017 року виконано з профіцитом на рівні 38,470 млрд грн проти 42,936 млрд грн дефіциту за аналогічний період попереднього року.

4. Уряд підтримав ініціативу Міністра молоді та спорту про виділення 10% коштів фонду регіонального розвитку саме на спортивні об’єкти. За два останні роки Уряд інвестував у будівництво та відновлення спортивних об’єктів понад 470 млн гривень. Про це заявив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

5. Сполучені Штати Америки нададуть Україні понад 5 мільйонів доларів на зміцнення здатності запобігати кіберзагрозам.

6. У Миколаєві в морському порту Ольвія у вересні обробили рекордну кількість вантажів за останні 25 років.

7. У Херсонській області відкрили першу чергу Новотроїцької вітроелектростанції, яка увійде у трійку найбільших і найпотужніших в Україні. Загальна потужність станції складе майже 70 МВт.

8. У місті Гола Пристань в рамках Х Міжнародного економічного форуму “Таврійські горизонти” відбулося офіційне відкриття наукового підприємства “5 ELEMENT” – національного виробника нано-добрив.

9. У вересні, у місті Борислав на Львівщині, відкрили нову сонячну електростанцію ТОВ “Синтез Солар”. Електростанція складається із двох – наземної та дахової, яка є найпотужнішою в Україні. Річна загальна генерація буде становити приблизно – 1,4 млн кВт/год.

10. Потужності “зеленої” енергетики в Україні за 9 місяців поточного року виросли в 3,7 рази в порівнянні з 2016 роком

11. Товарообіг між Україною і Австралією в січні-липні 2017 року виріс на 56,3%

12. Зростання цін на світовому ринку та відкриття нових ринків призвело до збільшення експорту української молочної продукції за останні вісім місяців на 81%