Економіка Суспільство

ТОП-9 стартапів в сфері “чистих” технологій, автори яких – українці

Так вже склалося історично, що спонтанні ідеї, що втілюються в життя ентузіастами, стають одними з найбільших досягнень людства. На сьогоднішній день актуальними стають ті задуми, що покликані захистити природу та спрямовані на зменшення споживання енергоресурсів.

Стартап Effa — одноразова зубна щітка з паперу Стартап Effa — це зубна щітка, повністю виготовлена ​​з переробленого паперу і екологічно-чистих компонентів.

<em>Фото</em> <em>9</em>

 

HelioPulse — система для ефективного підігріву води від сонця. HelioPulse — високоефективний сонячний колектор-концентратор для домашнього та промислового використання. Система дозволяє підігрівати воду до 80-120 ℃ (а олію навіть до 250 ℃). Це досягається шляхом концентрації сонячних променів, що потрапляють на дзеркало і спрямовуються на трубку, яка постійно знаходиться у фокусі.

Фото 10

 

Go-ToU — мережа безкоштовних зарядок для електромобілів. Go-ToU.com — це платформа, що об’єднує соціально-відповідальні бізнеси, які підтримують шлях екологічного і прогресивного розвитку людства.

Фото5

Leaf & Roof — ферма для вирощування овочів на даху.  Ідея проекту Leaf & Roof полягає у тому, щоб вирощувати екологічно чисті овочі та зелень на дахах міських багатоповерхівок. Автори ставлять за мету досягти стабільної ціни на продукти (щоб вони не залежали від сезонності), кращої якості та смаку продуктів.
Фото13

FlushWave — система повторного використання технічної води.  FlushWave — система, яка використовує відпрацьовану воду з умивальників, ванн та душових для зливу унітазу.

Фото6

 

WaterCloud — пристрій для збору води з повітря. WaterCloud — пристрій збирає конденсат води із повітря. За словами куратора проекту Олександра Приходченка, навіть у пустелі в повітрі є близько 15% води. Для нашого клімату — це приблизно 50-60%. Зібрана вода проходить кілька стадій очистки, після чого її можна пити.

Фото12

 

Recycle Map – освітньо-інформаційна платформа для сортування сміття. Recycle Map – це карта, на якій нанесені пункти прийому широкого асортименту вторинної сировини. Основна мета Recycle Map — популяризувати сортування та вторинну переробку побутових відходів як невіддільну частину сучасного життя, а отже, зменшити кількість сміття, що потрапляє на полігони.

Recycle Map

 

FPnn —платформа для виявлення пожеж та вирубки лісів. Проект FPnn — це SaaS платформа (Software as а service – програма як послуга) для виявлення пожеж і незаконної вирубки лісів за допомогою аналізу даних із супутників і метеостанцій.

Фото. Вирубка лісів

Greenerly — система контролю клімату для теплиць.

Фото 15

 

Залишити коментар