Культура Суспільство

ТОП-8 популярних різдвяних фільмів

Зимові свята – це не лише святкові застілля, зустрічі з друзями і рідними чи співи колядок. Чимало з нас мають улюблені фільми, які так приємно переглядати, ще більше і більше занурюючись в святкову атмосферу. Які ж різдвяні стрічки є найцікавішими?

ДУЖЕ ПОГАНІ МАТУСІ-2

Весела історія про трьох матусь, які раптом вирішили стати неідеальними. Однак їхні плани перевертають догори-дригом рідні, які вирішили завітати на Різдво до доньок.Святкова атмосфера, різдвяні мелодії та веселощі — усього цього вдосталь у новій комедії.До речі, фільм уже показують в українських кінотеатрах.

Чотири Різдва

Ще одна порція гумору! Декілька років поспіль закохана пара, Бред і Кейт, проводять свята подалі від рідних. Але цього разу одна прикрість змушує їх зустріти Різдво з родичами… Точніше цілих чотири Різдва, адже батьки героїв розлучилися. Тож Бреду і Кейту потрібно погостювати у чотирьох різних місцях.

КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО

Ця казка поверне вас у дитинство, адже є ремейком однойменної анімаційної стрічки компанії Walt Disney. Ви неодмінно впізнаєте сцени з улюбленого мультфільму та його героїв. На вас чекає зворушлива історія, багато музики, гарні декорації й костюми та віра в диво.До слова, Disney планує зняти ще декілька стрічок, що дадуть нове життя відомим мультфільмам. Цього року мають з’явитися фільми Крістофер Робін та Старвелла (спін-оф 101 далматинця).

ЕДВАРД РУКИ-НОЖИЦІ

Культовий фільм, у якому є місце радості, захопленню, смутку та, звісно, любові — нехай навіть на перший погляд дивній.

КУЧЕРЯВКА СЬЮ

Хочете, щоб ця маленька кучерявка вам мило усміхнулася, гучно заспівала на показала, як можна жити радісно, навіть коли в кишенях зеро? Тоді неодмінно перегляньте фільм, що став класикою різдвяного кіно.

РЕАЛЬНА ЛЮБОВ

Кожна з сюжетних ліній цієї романтичної комедії по-своєму особлива. Фільм, сповнений романтики та гумору, змушує замислитися про те, що насправді важливе в нашому житті.

ВІДПУСТКА ЗА ОБМІНОМ

Американська бізнес-леді та англійська письменниця вирішують на певний час змінити звичний спосіб життя. Тож обмінюються оточенням та житлом. І навіть не здогадуються, які пригоди на них чекають

1 плюс 1