Суспільство

ТОП-5 способів заробити гроші не виходячи з дому

В сучасних умовах для того, щоб мати гідну оплату праці, не обов’язково сидіти в офісі з ранку і до вечора. Це можна робити вдома, на дачі чи в будь-якому іншому зручному місті, де є доступ до Інтернету.

Однак для цього потрібно вміти відрізняти справжні пропозиції від сумнівних схем, що пропонують агенти різноманітних фінансових пірамід.

  1. Можна оформити підприємництво, сплачувати податки і мати заробіток у вигляді різниці. В такому разі є певна свобода дій, але ведення звітної документації так само лягає на ваші ж плечі.
  2. Наступний варіант – віддалена робота. Аналог офісу, лише вдома. В такому випадку можна бути як підприємцем, так і найманою особою. Заробіток може бути фіксованим або в залежності від обсягу виконаної роботи. Однак якщо ви маєте амбіції щодо кар’єрного зростання, то тут шанси мінімальні.
  3. Багаторівневий маркетинг, або продажі на умовах отримання відсотків від оборту. В даному випадку роботодавець не несе перед вами фактичної відповідальності, а питання реалізації товару – ваш особистий клопіт. Проте це непоганий старт для тих, хто мріє в подальшому реалізувати себе в сфері продажів.
  4. Фінансова піраміда. Це радще заняття для тих, хто полюбляє ризиковані справи. Придбати долю в компанії та залучати нових люде для збільшення її вартістю. Однак не варто забувати, що ризик втратити гроші тут найбільший.
  5. “Заробіток без внесків”. Від вас вимагається виконувати певні дії (читати листи, переглядати відео, ставити вподобання до якихось дописів) та отримувати за це невелику винагороду. Оцінка даної роботи виходить з особистих переконань кожного. Ви нічого, крім часу, не втрачаєте, але по суті нічого і не набуваєте.

BusinessViews