Суспільство

ТОП-5 мультфільмів, що вчать цінувати кожного (ВІДЕО)

Кожна людина індивідуальна та заслуговує на повагу оточуючих. І привчати до цього дитину потрібно змалку. Для цього можна застосовувати як бесіди, так і мультфільми.

Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об’єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? В українському суспільстві зараз багато говорять про толерантність. Водночас найпоширенішими проблемами у колективах є булінг та мобінг. Чи можна запобігти виникненню цих явищ?

За даними численних досліджень, на вміння знаходити спільну мову з оточуючими впливає розвинутість емоційного інтелекту і, зокрема, емпатії – здатності розуміти емоційні стани іншої людини, бачити світ «її очима» та скеровувати власну поведінку відповідно до цього.

Розвиток цих навичок дозволить навчити школярів більш терпимо ставитись один до одного та попередити виникнення булінгу. Як саме можна розвинути ці здібності? Допоможуть у цьому спеціальні вправи та перегляд відповідних тематичних мультфільмів з обов’язковим сумісним обговоренням.

Мультфільм “Жив собі чорний кіт”

 

Анімацію створено на студії «Укранімафільм» у 2006 році, режисер – Юрій Марченко.

Мультфільм «Про пташок»

 

Анімацію створено компанією Pixar у 2000 році. У 2002 році мультфільм було відзначено премією “Оскар” у номінації “Найкращий анімаційний короткометражний фільм”.

Мультфільм «Вірте у любов, вірте у Різдво»

 

Анімацію створено у 2018 році австрійською компанією Jung von Matt/DONAU на замовлення Erste Group.

Мультфільм “Курка, яка несла всяку всячину”

 

Анімацію створено на студії “Укранімафільм” у 2006 році, режисер – Марія Медвідь.

Мультфільм-казка «Гидке каченя»

 

Відеоверсію казки створено командою українського проекту «Світ казок» у 2016 році.

На Урок