Суспільство

ТОП стартапів цього року з найбільшою сумою інвестицій

Цьогоріч запустилися чимало стартапів. Деякі з них стали настільки привабливими для інвесторів, що американське видання Business Insider оприлюднило список найцікавіших з них.

Essential наважилася потіснити на ринку Apple та Samsung

Засновником Essential є Енді Рубін – творець Android. Головною “фішкою” компанії став смартфон, над створенням якого команда працювала впродовж кількох років – Essential Phone. Проте це лише старт. Компанія планує запустити лінійку техніки для дому, яку можна буде контролювати з телефону – від лампочки до тостеру. $330 млн інвестицій мали б допомогти їм це реалізувати. 

Brandless – товари для покоління міленіалів

Головна ідея: продавати на сайті все по $3, залучати якомога більше маловідомих марок, адже людям цієї категорії зазвичай байдуже на лейбли. Brandless обіцяє забезпечити широкий асортимент товарів – від мила та олії до кухонних ножів. Схоже, інвестори їм повірили – $50 млн залучених коштів про це найкраще свідчать.

Forward створять ідеальний кабінет лікаря

Вони пропонують облаштувати його інноваційною технікою, щоб приписи лікаря записувала не медсестра, а штучний інтелект.

Аркадні ігри для віртуальної реальності – Nomadic VR

Це напрям в геймингу, де ігровий процес навмисне примітизують. $6 млн інвестицій з березня – непогано як для відносно простої забавки, в яку додали віртуальної реальності.

DeepMap – “очі” для безпілотних автомобілів

Колишні працівники Google, які створили цей проект, наважилися стоврювати карти для безпілотних автівок та вже зуміли залучити понад $32 млн інвестицій.

The Hound перевірить рівень маріхуани в крові

Діє The Hound подібно до алкотестеру: ви дмухаєте в трубочку, а гаджет аналізує концентрацію тетрагідроканнабінолу (ТГК) – це те, що викликає психотропний ефект від марихуани. Пристрій лише почали розробляти, але ідея вже змогла привернути $8,1 млн.

Redwood Materials – ресайклингові технології від розробників Tesla

Окрім мінімалістичного сайту, містичності йому додає також те, що Redwood Materials зумів залучити вже $2 млн коштів – від невідомих інвесторів. Компанія вирішила приділити увагу інноваційним технологіям переробки та повторного використання матеріалів. Керують компанією два експерти з Tesla, що привертає до неї ще більше уваги.

Virta Health хоче здолати діабет другого типу

Команда Virta Health пропонує модель лікування, де задіяні лікарі, тренери та “розумні помічники”, які аналізуватимуть біохімію діабету та намагатимуться його подолати.

Atrium – новий підхід до юридичних послуг

Понад 100 інвесторів та $10,5 млн залучених коштів.

VoiceOps – підвищення ефективності рекламних дзвінків

VoiceOps збирається записувати тисячі розмов з клієнтами, анлізувати, що працює, а що – ні, та запропонує найефективнішу рекламну стратегію. цікавість до стартапу підтверджують $1,9 млн інвестицій.

Packagd – “живий ефір” при розпакуванні товарів

Ще один стартап, який “робить ставку” на покоління міленіалів. Особливістю технології є Packagd є стрімінг при розпакуванні товарів (в основному технологічних) з можливістю замовити їх під час ефіру. Ідею вже оцінили Microsoft та eBay, а стартап отримав $7,5 млн від інвесторів.

 

Дешева або безкоштовна поїздка на безпілотному таксі завдяки Voyage

Компанія Voyage планує розвивати автопарк безпілотних таксі, а “фішкою” повинна  стати логістика пересування. Якщо автівка проїжджатиме десь поруч – ваша поїздка обійдеться в значно меншу суму або й взагалі нічого не вартуватиме, якщо таких авто вже буде багато. Незабаром в таких таксі можна буде вибирати музику та зупиняти авто, де вам потрібно.

Instrumental знизить кількість дефектів під час виробництва

Instrumental використовує технологію машинного навчання, яка відслідковує увесь процес виробництва та шукає помилки. Якщо відповідальний за виробництво не має змоги слідкувати за процесом, Instrumental надсилатиме йому фото з цеху. Стартапери вже привабили $10 млн.

Misty Robotics – по роботу в кожну сім’ю

Головна ідея компанії – створити робота якщо не для кожної людини, то принаймні для сім’ї. Ви зможете доручити роботу домашні справи, частину робочих завдань, а ще він буде вас веселити та намагатиметься стати другом. Перспективна ідея вже допомогла Misty Robotics залучити $11.5 млн

Obsidian Security – кіберзахист

Творці Obsidian Security пропонують захищати інформацію як на комп’ютерах користувачів, так і на “хмарних” сервісах. Для цього стартапери планують залучати технології штучного інтелекту та машинного навчання.

Clark подбає про репетиторів

Компанія збирається допомогти вчителям та репетиторам правильно вибудувати бізнес. Вони пропонують власного “розумного” асистента, який підказуватиме, що робити. Стартап зібрав вже $2 млн інвестицій.