Політика

ТОП ефективних способів звернути увагу політиків на твої проблеми (ІНФОГРАФІКА)

Будь-які покращення в країні починаються з кожного конкретного громадянина. Тому саме час замислитися над тим, чим ми можемо собі допомогти.Однак перш, ніж виправдовувати власну бездіяльність, варто звернути увагу на те. що варіанти цієї допомоги можуть бути найрізноманітнішими. 

Насправді впливати на політику значно простіше, ніж нам здається, а результати цього впливу здивують навіть скептиків.

Перший крок на шляху до просвітлення: заведи звичку читати новини

Читай новини України та міжнародні новини, колонки та аналітичні матеріали. Це розширяю кругозір та дає розуміння того, що і чому відбувається.Розуміння цього допоможе зорієнтуватися, вирішити, що робити далі та не панікувати завчасно.

Достатньо витрачати лише 15-2 хвилин на день на різних сайтах, щоб скласти власну думку про поточні події. Варто також скласти перелік улюблених сайтів або підписатися на розсилку сповіщень на електронну пошту.

зачем читать новости

Підписуй петиції – їх зобов’язані хоча б розглянути

Твоєму обуренню вже і так немає меж, а отже, потрібно кудись дівати цей негатив. Можна зазирнути на офіційний сайт Президента України  Верховної Ради та підписати петицію. Для цього потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті, що займе лише кілька хвилин.

Таку саму процедуру можна робити і через сайт мерії вашого міста. якщо ви ще не готові д перетворень в загальноукраїнських масштабах.

Займися політичним волонтерством

Допомагай партії, яка тобі подобається, як під час виборів, так і в міжвиборчий період

Однак варто чітко визначитися з часом, який можна витратити на таку діяльність.

Волонтерство, навіть політичне, – це завжди величезний крок в плані саморозвитку, набуття нового унікального досвіду, можливість застріти однодумців.

Поспілкуйся з місцевим депутатом

Він може проконсультувати, прийняти звернення, взяти на контроль якусь проблему. Однак пам’ятай, що сам особисто він не вирішить проблемні питання, але може підказати шляхи їх вирішення.

Зроби селфі під час мітингу

Мітинги – чудовий спосіб донести до уряду, що люди чимось невдоволені. Насправді в нашій країні під мітингом розуміють будь-яку форму публічних заходів, однак їх сутність зводиться до того, щоб висловити свою думку, привернути до якогось питання якомога більшу увагу.

как ходить на митинги

Стань членом партії

В залежності від престижності партії від тебе можуть попросити заплатити вступний внесок, однак є й такі, де цього не вимагається. Також потрібно буде написати заяву, біографію, докласти фотографію та сплачувати членські внески щомісяця.

Запропонуй свою кандидатуру в органи місцевого самоврядування

Для цього потрібно мати відповідну освіту, знати державну мову та бути громадянином України.

Сходи на громадські слухання

Зазвичай такий захід стосується жителів конкретного населеного пункту.

Проголосуй

Ніколи не пропускай вибори та референдуми. Так само не псуй бюлетні, адже це нічого не дасть.

зачем ходить на выборы

Business Views