Суспільство

Танці, малювання та виготовлення солодощів – в Ужгороді стартувала Друга “Майстерня міста” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Перший день літа видався на рідкість спекотним, але в тіні дерев на набережній Незалежності було комфортне та дуже цікаво. Тут почала свою роботу Друга “Майстерня Міста”, організаторами якої виступили кілька громадських організацій нашого міста.

На відкриття заходу завітав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Богдан Євстафійович привітав організаторів та гостей міста з початком роботи “Майстерні Міста”, зазначивши, що велика кількість тем, зазначених в програмі, свідчить про необхідність проведення подібного роду заходів в Ужгороді.

Далі перед глядачами із запальним танцем виступив танцювальний колектив Студії сучасного танцю “БЛІЦ”, після чого всі присутні могли скуштувати смачний торт “Майстерня Міста”.

Оскільки 1 червня – День захисту дітей. –  то програма першого дня була побудована таким чином, щоб якомога більше уваги приділити малюкам.

“Сьогоднішній день ми вирішили повністю присвятити дитячим заходам. Наступні дні будуть більш різноплановими. Ми залучили представників різних ГО, які займаються актуальними питаннями життя міста”, – зазначила головна організаторка заходу Маріанна Собран.

З другої години дня і до дев’ятої вечора тут відбувалися заходи практично на будь-який смак: діти танцювали, малювали, виготовляли пряники та цукерки, говорили про безпеку дорожнього руху (що дуже важливо під час літніх канікул) та навіть попрактикувати англійську мову!. Батькам також не доводилося сумувати, адже крім спостереження за розвагами улюблених чад, вони могли подискутувати на тему організації дозвілля для своїх дітей та облаштування дитячих майданчиків в місті.

Карпатський оглядач