Економіка Суспільство

США надасть Україні кредит на будівництво вітряної електростанції

Фінансування виробництва “зеленої енергетики” цього року збільшилося вдвічі. Однак цих грошей недостатньо для того, щоб побудувати потрібну кількість електростанцій.

Фінансова установа уряду США OPIC ухвалила позитивне рішення щодо надання Україні кредиту на $150 млн і страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн для будівництва вітряної електростанції у Запорізькій області

62 вітроустановки для будівництва ВЕС поставить General Electric, а також забезпечуватиме їх подальше обслуговування. Потужність першої черги ВЕС складе 225 МВт, у подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

Загальна вартість будівництва ВЕС складає €466 млн ($560 млн).В описі проекту передбачається, що Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить кредит на €200 млн.

Крім цього, очікується надходження інвестицій від компанії LongWing Energy SCA – до 84 млн євро (ця цифра може включати до 34 млн інвестицій від General Electric Company).

OPIC у рамках проекту виділить кредит на суму до $150 млн. Також американська фінустанова застрахує кредит на суму до $225 млн для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $50 млн.

Інтерфакс-Україна

Залишити коментар