Суспільство

Сучасні керівники. З кого брати приклад молодому поколінню?(ЧАСТИНА 1)

Світ змінюється і звичайно що будь які професії потроху починать набувати нового значення. Так само і професія  – директора. Сьогодні дедалі більшої популярності набуває поняття “менеджер”, яке  донедавна  було тільки синонімом слова “директор”. Але зараз не про це!

Мабуть кожен із нас мріє про ідеального керівника, чи не так? Хоча велика частина  молодого покоління також думає про щось таке – керівне. Питання в іншому!  З кого брати приклад?  

Перед тим,  як перейти до головної частини нашої статті,  у групах соціальної мережі Facebook ми провели опитування: “Яким має бути хороший керівник та які якості йому мають бути притаманними?”.  Ужгородці активно почали ділитися своїми думками. Тож результати нашого соцопитування такі, керівник повинен бути:

  1. Грамотним професіоналом з храктером;
  2. Справедливим та проявляти лояльність до працівників;
  3. Конкретним і вміти приймати рішення;
  4. В першу чергу має бути Людиною, вміти розтавляти пріорітети і вміти організовувати роботу. Дружньо згуртовувати колектив і надихати на цілі;
  5. Приймати рішення і брати на себе відповідальність.
    Контролювати результат, а не процес, стоячи над душею.Все інше – досвід.
  6. Відповідальним і вимогливим, в першу чергу до себе….харизматичним, з почуттям гумору;
  7.  Ставити конкретні завдання, моніторити процес, досягати його виконання;

У своїй професійній діяльності ми зазвичай зіштовхуємося з керівниками “одного дня”. Як це розуміти. Ситуація у нас всім відома: поки у тебе є “криша” ти при посаді. І звичайно, що ці -керівники “одного дня” користуються своїми “новими” повноваженням. Та чи в користь  це вам  – працівникам? … Мабуть ні! Зазвичай ми приходимо додому втомленими, злими на увесь світ, а інколи беремо роботу додому бо, тому чи іншому начальнику  вже ВЧОРА потрібно  було ту чи іншу справу ЗАВЕРШИТИ!!!

То як бути? З кого взяти приклад?” Тим більше молодому поколінню. Як їм не ставати на граблі своїх попередників і будувати гармонійні стосунки у колективі, задовольнивши потреби кожного? На це питання ми будемо шукати відповіді у тих директорів-менеджерів, які вже давно шановані серед нашого населення. Роботу яких видно неозброєним оком.

 

Наталія Сентимрей