Культура Суспільство

Студентів УжНУ запрошують до участі в програмі GOxChange

Багато студентів беруть участь в програмах обмінів з іноземними університетами. Але поки що не багатьом відомо про можливість подорожувати і навчатися, руйнуючи стереотипи про різні регіони України.

Студентів Ужгородського національного університету та Маріупольського державного університету запрошують взяти участь в національній програмі обмінів GOxChange. Протягом 10 днів 30 учасників навчатимуться, зустрічатимуться з видатними культурними та громадськими діячами міста, досліджують це місто та створюватимуть власні фото-, відео- та текстові медійні проекти про нього.

Передбачається, що учасники сформують власну думку щодо міста обміну, яка тепер буде базуватися не на стереотипах, а на власному досвіді, отриманому протягом перебігу програми.

Хто може стати учасником?

  • студенти Маріупольського державного університету та Ужгородського національного університету (список ВНЗ буде доповнюватися) будь-якої спеціальності;
  • студенти, які мають бажання працювати над власним відео-/фото-/текстовим проектом протягом 10 днів перебування в приймаючому місті.

Створення власних проектів – це обов’язкова умова участі в програмі. Кожна команда протягом 10 днів перебування в приймаючому місті працюватиме над проектом на одну із 3-х тематик на вибір: відео /фото / текст. Цей проект стане уособленням приймаючого міста, стереотипи щодо якого команді вдалося зруйнувати під час перебування в ньому. Проект-переможець буде презентований у власному місті та з’явиться на сайті національного ЗМІ-партнера програми. Під час програми відбудеться зйомка документального фільму, тож усі студенти будуть залучені до відео-інтерв’ю.

Скільки коштує участь у програмі?

Організатори забезпечують проїзд учасників, проживання і 2-рахове харчування

Основні етапи проекту

І. Відбір

20.11 – 1.12 прийом заявок
1.12 – 7.12 відбір учасників, проведення 5-хвилинних телефонних інтерв’ю з потенційними учасниками;
8.12 – оголошення учасників програми.

ІІ. Участь в проекті

13-14.12 team-building для учасників з Маріуполя, розподіл команд, обрання тем проектів;
18-19.12 team-building для учасників з Ужгорода, розподіл команд, обрання тем проектів;
19-28.02.2018 візит команди Ужгорода в Маріуполь;
19-28.03.2018 візит команди Маріуполя в Ужгород.

Як зареєструватись для участі у програмі?

  1. Реєстрація для участі студентам з Маріуполя – https://goo.gl/txF528.
  2. Реєстрація для участі студентам з Ужгорода – https://goo.gl/NBcYTo.

Програму реалізує громадська ініціатива GoEast разом з Маріупольським державним університетом та Ужгородським національним університетом за  підтримки European Endowment for Democracy та Міністерства молоді та спорту України.

За детальною інформацією звертайтеся до координаторки програми GOxChange Юлії Федотовських fedotovskyh@goeast.com.ua, (098) 782 84 96.

Залишити коментар