Суспільство

Студентський квиток, гімн, молитва за Україну та масове селфі – чим відзначилася в УжНУ посвята першокурсників?

Сьогодні, 1 вересня, в головному корпусі УжНУ відбулися урочисті збори, присвячені Дню знань та посвяті першокурсників у студенти.

Колишні абітурієнти вистроїлися біля таблички з позначкою ними вибраного факультету. Урочисте святкування розпочалося з привітального слова ректора Ужгородського національного університету Володимира Смоланки.

«У вас починається нове життя. Це життя надзвичайно цікаве в першу сергу завдяки тому, що живемо в новому світі. Абсолютно дивовижному та динамічному. Я скажу, що ми, старше покоління, навіть заздримо вам. Перед вами відкриваються колосальні можливості. І в першу чергу тому, що ви вступили до Ужгородського національного університету. Зробили один з важливих кроків у вашому житті – обрали спеціальність. Я вірю, що ви не допустилися помилки і обрали фах на все життя, – з надзвичайно щирою промовою виступив ректор УжНУ Володимир Смоланка. – Використовуйте нові можливості, які перед вами відкриваються. Ми чекаємо від вас дуже багато. Здобувайте знання. Вони робитимуть вас сильнішими і більш зрілими. Знаходьте нових друзів, кохання на все життя. Будьте відкритими і активними. Перед вами – найкращі роки».

Після привітальних слів відбулася посвята першокурсників у студенти та нагородження найуспішніших вступників кожного факультету. Ректор УжНУ Володимир Смоланка вручив колишнім абітурієнтам ключ до знань та студентський квиток . Завершилася посвята студентським гімном, молитвою за Україну та масовим селфі. Отож, шановні першокурсники, успіху вам у навчанні і, як наголосив Володимир Смоланка, ключ до знань дуже важкий, але завжди тримайте його міцно в своїх руках.

Карпатський оглядач


Залишити коментар