Суспільство

Студентки УжНУ побували на саміті зі сталого місцевого розвитку

Навчання проходило на березі моря в с. Лугове, що на Миколаївщині. 20 представників з українських вишів відточували свої знання стосовно цілей сталого розвитку та проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

УжНУ представляло двоє студенток філологічного факультету. Саміт тривав із 10 до 14 липня. За цей період студенти мали змогу детально ознайомитися з цілями сталого розвитку, отримали більше інформації про Програми реалізації проекту «МРГ», відвідали об’єднану територіальну громаду.

«УжНУ один з перших закладів в Україні, що зайнявся популяризацією цілей через ряд заходів. Найбільш значимі з них – це студентські та шкільні дебати, круглі столи. Ця літня школа проводиться уже вшосте. Не знаю, скільки відсотків студентів знайомі з цілями сталого розвитку, але ми робимо все, щоб знали не тільки молодь, а й місто та область в цілому», – коментує директор Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ганна Мелеганич.

У студентів було багато практичних завдань. Найцікавіші – це зробити відеопрезентацію цілей сталого розвитку, організувати флешмоб, а також провести соціологічне опитування серед відпочиваючих.

17 цілей сталого розвитку

Опубліковано Valeria Zamiatina 12 липня 2017 р.

«Цей саміт для мене був дуже корисним. Я дізналися більше про децентралізацію, ознайомилися з Проектом «МРГ», – ділиться своїми враженнями другокурсниця філологічного факультету УжНУ Тереза Гричка, – Вечорами тренери нам проводили різні ігри на пляжі. Кожен день був насиченим не тільки навчанням, а й цікавим відпочинком. Приємно, що з 20 студентів, відібраних з усієї України, двоє представляло наш виш».

Для того, щоб потрапити на саміт зі сталого місцевого розвитку, студенти проходили конкурсний відбір. Учасники повинні були виконати декілька завдань, зокрема зробити коротку відеопрезентацію про участь у проекті ЄС / ПРООН «МРГ» та інших проектах, заходах та активностях, підготувати опис ідеї зі популяризації Цілей сталого розвитку а також надати рекомендаційний лист координатора ВНЗ-учасника проекту ЄС/ПРООН «МРГ» .

Карпатський Оглядач

Залишити коментар