Суспільство

Студенти філфаку відвідали притулок для дітей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У рамках святкування Дня філологічного факультету у холі головному корпусу УжНУ відбувся Ярмарок добрих справ. Ініціатором та організатором  став студактив факультету. Студентам вдалося зібрати 5100 грн і витратити їх вирішили на гостинці, які попрямували 12 травня у дитячий притулок, що в Батьові на Берегівщині.

Два ящики книг, багато одягу та іграшок. Ці всі подарунки філологічний факультет збирав протягом двох тижнів. Презенти вмістилися у 10 великих пакетах та в 12 ящиках. Окрім того, для кожної дитини підготували  індивідуальний набір: махровий рушничок, зубна паста та щітка, мило і по два пакуночки цукерок, а також шоколадні яйця, які нагадували про недавнє свято Пасхи.

«Ідея виникла ще минулого року, коли на факультеті проходило святкування Дня Св. Миколая, – розповідає голова студради філологічного факультету Марія Якубишин. – Минулого року робили теж ярмарок, але спільний для всіх факультетів УжНУ. Якщо робити щось хороше, значить робити це потрібно постійно. Ми хочемо, щоб Ярмарок добрих справ став традицією для філологічного факультету. Радилися, куди поїхали. Не знали, котрий будинок потребує і в кого які умови, однак зупинилися саме на дитячому притулку, що в Батьові».

Крім подарунків, дітей потішили й солодким столом та розважальною програмою: разом малювали, грали в «Твістер» та інші цікаві забави.

Діти питали, коли ми ще до них приїдемо. Казали, щоб приходили післязавтра. Подібні благодійні заходи потрібно проводити частіше.

«Діти були дуже щирими і відкритими. Не очікували, що нас настільки добре приймуть. Ми всі разом гралися, розмовляли. Діти відкриті, але помітно, що їм дуже не вистачає батьківської опіки, – ділиться з нами студентка-активістка, четвертокурсниця українського відділення Марта Гирич. – Нас обнімали та цілували на прощання. Це дуже зворушливо”.

Важливо, наголошує Марта Гирич, щоб й інші факультети взяли приклад і започаткували в себе таку благородну традицію.

Карпатський оглядач

5

6

7IMG_8261   24 16 1812

10212319    14151 2