Суспільство

Студенти УжНУ організували акцію, присвячену Всесвітньому дню без тютюну (ФОТО)

Сьогодні, 31 травня, в холі гуртожитка №4 УжНУ студенти ФСН організували акцію, присвячену Всесвітньому дню без тютюну.

Щорічно 31 травня ВООЗ і партнери відзначають Всесвітній день без тютюну, привертаючи увагу до пов’язаних з вживанням тютюну ризиків для здоров’я і до ефективних заходів політики щодо зниження рівнів споживання тютюну.

«Я є волонтером соціального клубу, який діє на факультеті суспільних наук. Зазвичай ми часто долучаємося до подібних акцій, які відбуваються у нас в Ужгороді. Інколи самі виступаємо в ролі організаторів. Ця акція для мене є досить таки важливою, адже в колі мого спілкування є люди, котрі вживають тютюнові вироби і найчастіше у нас із ними через це виникають суперечки. Зазвичай я намагаюся їх відговорювати, щоб не палили, – розповідає учасник акції Маріанна Ступак, студентка другого курсу факультету суспільних наук УжНУ.

Тема Всесвітнього дня без тютюну 2018 року – «Тютюн і хвороби серця». Кампанія спрямована на підвищення обізнаності щодо зв’язку між тютюном і хворобами серця та низкою серцево-судинних захворювань (ССЗ), включаючи інсульт, які є основною причиною смерті в світі.

Карпатський оглядач