Суспільство

Студенти УжНУ ознайомилися з можливостями працевлаштування в компанії “Interfill” (ФОТО)

Для одних весна – це привід порадіти пробудженню природи та майбутній відпусці, а для когось – замислитися про майбутнє працевлаштування. 

ГО “Міжнародна асоціація випускників УжНУ” спільно з товариством “Interfill”, яке очолює член правління громадської організації Олег Адамчук, розпочала серію зустрічей зі студентами вишу з метою працевлаштування молоді. Перші зустрічі відбулися 1 і 5 березня з представниками фізичного, математичного, економічного й інженерно-технічного факультетів й були спрямовані на ознайомлення з діяльністю “Interfill”, умовами працевлаштування, обсягами роботи, а також можливостями, які компанія готова запропонувати студентам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівництво «”Іnterfill” готове запропонувати вигідні умови для молоді, зокрема офіційне працевлаштування. Студентам пропонують роботу машиніста розфасувально-пакувальних машин, пакувальника, оператора косметичної лінії. Робота нескладна, – переконує менеджер товариства. Для осіб із технічною освітою є перспективи інших посад, кар’єрного зростання, особливо якщо молодь володіє англійською.

“Ми стикнулися з проблемою, коли більшість студентів працює, через що пропускає пари, що врешті негативно впливає на навчання. Тому дуже добре, що члени правління асоціації, проректори УжНУ підказали нам, як оптимізувати це питання, аби студенти заробляли і не пропускали пар. Після того, як обмежили кількість студентів, які отримують стипендію, ми бачимо, що ті 60 %, які залишаються, потребують матеріальної підтримки. І ми раді, що нас почули, пішли нам назустріч і готові підлаштуватися під потреби молоді. Наразі думаємо над графіком роботи. Це може бути варіант, коли студентам ставлять у розклад додаткові пари, аби один день на тиждень вони могли працювати. У наших студентів дуже багато лабораторних робіт, саме це питання потрібно оптимізувати. Якщо зарплата буде гідна, то студенти й самі намагатимуться якнайкраще вийти із ситуації”, – зазначає декан фізичного факультету Володимир Лазур.

Невдовзі товариство спілCneltynb E;YE jpьно з деканатами факультетів обере день, коли найбільш активні студенти зможуть поїхати на екскурсію й на власні очі побачити умови роботи в “Іnterfill”.

МедіаЦентр УжНУ

Залишити коментар