Суспільство

Студенти УжНУ ознайомилися з досвідом фулбрайтера

Сьогодні, 25 вересня, в залі засідань Вченої Ради відбулася лекція випускника фулбрайтівської програми, політолога-міжнародника Романа Калитчака. Під час заходу представили можливості програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

2 тижні тому в УжНУ розпочалися цікаві заходи, на які приїжджають викладачі з інших університетів країни. Кандидат історичних наук, старша наукова співробітниця НАН України, викладачка Києво-Могилянської академії, також випускницю фулбрайтівської програми, дослідниця гендерної та квір-проблематики Марія Маєрчик провела лекцію на тему антропології та гендеру. 1 часиина присвя американським студіам, інша самій програмі фулбрета.

Лекція відбулася у рамках проекту “У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України”, присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні. Заняття тривало 2 години і складалося з двох частин: одна з них присвячена американським студіам, інша – самій програмі Фулбрета.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Карпатський оглядач