Суспільство

#СтопБулінг: на Закарпатті триває Тиждень протидії цькуванню

У Закарпатській області триває Тиждень протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє ГТУЮ в Закарпатській області.

В рамках Тижня протидії булінгу, ініційованого Міністерством юстиції України, працівники органів юстиції області проводять в школах міста Ужгорода та інших населених пунктів Закарпаття відкриті уроки для школярів різних вікових категорій. Підчас уроків діти дізнаються що булінг (bullying, від англ. bully – хуліган, забіяка) – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Також, фахівцями юстиції детально розкриваються різновиди цього вкрай негативного явища та способи протидії.

Слід зазначити, що працівники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області готові проводити лекції з питань протидії булінгу протягом усього навчального року. З питань організації лекцій звертайтесь за тел. : 63-05-74.