Суспільство Транскордонне співробітництво

Співпраця українського Ужгорода з німецьким Дармштадтом: робота над новими проектами

Сьогодні, 4 жовтня, в архітектурно-історичному комплексі «Совине гніздо» відбулося знайомство з німецькою делегацією з міста Дармштадт. На зустрічі також були присутні  мер Ужгорода Богдан Андріїв та заступник міського голови Олександр Білак.

Співпраця Ужгорода з Дармштадтом тримає уже 25 років. За це час реалізовано багато проектів, які переважно стосувалися обміну школярами задля набуття культурного досвіту та обміну делегаціями.

Зараз представники німецької делегації заявили про роботу над новими проектами, які стосуватимуться екології, переробки сміття. У наступному році розширять роботу в напрямку освіти та культури. Діяльність направлена на те, щоб наблизити Україну до Європи. Присутні представники міської ради Дармштадту хочуть мати сумісну роботу з Ужгородом і розвивати її в різних напрямках. У найближчих планах – розроблення каталогу із заходами, проведення яких заплановане на 2018 рік. Також передбачається створення об’єднання «Дармштадт – Ужгород» саме в Україні, такий подібний проект вже реалізовано з Польщею.

У червні в рамках співпраці була проведена перша конференція. Завтра відбудеться представлення підсумків роботи делегації з Дармштадту в Ужгороді. На сьогодні, крім цієї робочої наради, відбудеться ще декілька зустрічей.

Карпатський оглядач