Важливе Суспільство

“Солодка вулиця” – місце, де здійснюються мрії любителів ласощів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Важко знайти людину. яка не любить солодке. Тим більше, що більшість солодощів так апетитно виглядають! А яке свято без смачних тістечок, різноманітних цукерок та інших смаколиків?

Відповідь очевидна. Тому на честь Дня міста в Ужгороді “з’явилася” ціла “Солодка вулиця”. В ці дні на вулиці Волошина справжній рай для солодкоїжок! Безліч цукерок, тістечок та іншої випічки, цукрова вата і навіть східні солодощі.

Від різноманіття форм та ароматів починають текти слюнки. Біля кожного намету, який здається справжньою скарбницею, крутяться діти. Дорослі також не оминають привабливі прилавки. Щоправда, дівчата більше цікавляться низькокалорійними солодощами. Такі тут також є! І асортимент задовольнить потреби найвибагливіших покупців: штруділь. слойки, чізкейк тощо.

На деяких локаціях продавці пропонували скуштувати маленький шматочок вподобаної ласощі. Хоча все виглядало настільки апетитно, що важко зупинити свій вибір на чомусь одному.

Блукаючи від прилавка до прилавка. можна було зустріти і дебютантів у виробництві солодощів. Маленькі цукерки в формі сердець від соціального підприємництва “Золоті Серця Срібної Землі” виглядали дуже спокусливо. А ще вони дуже особливі! Чим саме, читайте в нашій наступній публікації.

 

Карпатський Оглядач