Суспільство

Смачний бограч, майстерня спільних проектів та інші цікавинки – В Ужгороді відбувся Фестиваль громадського активізму (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 12 травня, на території парку «Кірпічка» відбувся Фестиваль громадського активізму. Відвідувачі мали змогу насолодитися виступами аматорських колективів, розглянути фотовиставку, присвячену «Кірпічці», послухати презентацію ідей для спільних проектів міської рази із громадськими організаціями та скуштувати смачний бограч.

«Ми зібралися тут з метою посмілкуватися про громадський активізм, продемонструвати досягнення ГО. Найголовніше – за допомогою фестивалю хочемо привернути увагу до парку «Кірпічка». Завдяки зусиллям громадських активістів вже багато зроблено задля збереження цієї зеленої зони, але ще немало потрібно доопрацювати», – наголосив під час відкриття фестивалю громадський діяч, депутат Ужгородської міської ради Микола Сюсько.

Програма Фестивалю громадського активізму була насиченою. Гості могли взяти участь у майстер-класах з гендмейду, спортивному забігу за розвиток інфраструктури міських парків. Важливою під час фестивалю  стала праця в робочих групах щодо розробки спільних ініціатив. Під час заходу діяла майстерня спільних проектів «Розвиток парку Перемога», «Молодіжна політика в Ужгороді», «Стратегічний розвиток міста». Для малечі організатори підготували різні майстер-класи: «Використаним речам – друге життя», «Практикум з боьрдвотчингу для дітей», «Спортивне рибальство», «Експерименти».

«Дякую всім активним громадянам, які організували Фестиваль громадського активізму. Я впевнений, що це стане яскравим прикладом для нашого міста у реалізації спільної роботи активної громади і міської ради. Сьогодні прозвучало і прозвучить багато цікавих пропозицій стосовно розвитку партку»,  –  зазначив заступник міського голови Олександр Білак.

У рамках Фестивалю громадського активізму відбувся також пікнік з міським головою  та відкрита лекція про сучасний публічний менеджмент Швеції та досвід Мальмо у реалізації проектів, які змінили місто.

Карпатський оглядач