Економіка Суспільство Транскордонне співробітництво

Скільки приносить туризм в Україні та як витрачають гроші туристи в інших країнах

Найбільше витрачають в інших країнах китайці, а Україна отримує такий же дохід від туристів, як Куба або Естонія.

Найбільший дохід від туристів отримують США
Тільки за 2014 рік туристи витратили в Америці $ 220,1 мільярда. Охочі подивитися на Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку і інші французькі пам’ятки залишили у Франції $ 66,8 млрд. На третьому місці Іспанія – їй туристи принесли $ 65,1 мільярда.

доходы от туризма

(доходи від туризму)

Дохід країн від туризму, 2014 рік. За даними Світового Банку.

Найбільше витрачають туристи з Китаю
Більшість туристів в світі – європейці і азіати. Китайці вливають в туристичну галузі інших країн $ 165 мільярдів. Доходи китайців поступово зростають, збільшується кількість китайців, які належать до середнього класу, і з кожним роком вони витрачають на туризм більше грошей. Американці на другому місці – $ 145,7 мільярда, на третьому Німеччина – $ 106,6 мільярда.

А найменше в світі на туризм витрачають жителі Саудівської Аравії і Бразилії.

расходы туристов из разных стран

(витрати туристів з різних країн)

Витрати жителів країн на туризм. За даними Світового Банку.

В Україні туристи залишають стільки ж грошей, як на Кубі
Це $ 2,3 мільярда на рік – приблизно стільки ж, як в Естонії, Румунії, на Ямайці та Кубі Але відповідно до планів Міністерства економічного розвитку, до 2026 року Україна буде заробляти на туристах близько 3 мільярдів доларів.
В інших країнах українці залишають більше денее, ніж іноземці в Україні
За 2014 рік наші співвітчизники витратили близько $ 5 мільярдів за кордоном. Але все одно вважають за краще економний відпочинок, all inclusive, серед країн – Кіпр, Єгипет і Туреччину.

Невелика кількість туристів в Україні пов’язане в першу чергу з тим, що Україна не вміє уявити себе світові. У нас є купа пам’яток, при тому про багатьох ми й самі не знаємо. Потенційний інтерес до України підтвердило і Євробачення: 92% гостей Києва хотіли б повернутися в нашу країну. про ось питання: як давно ти бачив потужну промо-кампанію України серед іноземців, які не приурочену до Євро-2012 або до Євробачення?