Суспільство

Скільки коштує здати волосся

На продажі волосся люди заробляють уже не одне десятиліття. У деяких випадках на такий крок штовхає скрутне становище, але частіше причиною того, щоб виміняти свою шевелюру на гроші – є бажання мати коротку зачіску, або замало часу для її догляду.

Натуральне волосся є найкращим матеріалом для виготовлення перук, шиньйонів і пасм для нарощування.

Продати волосся можна в перукарі – частіше сам перукар пропонує купити від клієнта довгі коси, звичайно, якщо той бажає радикально укоротити їх. Також можна пошукати оголошення в інтернеті. Ми натрапили тільки на одну контактну особу, що займається покупкою волосся в Ужгороді. Їхнє оголошення спочатку побачили у місцевій маршрутці. Коли вирішили додатково пошукати щось в інтернеті, то тільки той самий номер мобільного знайшли.

Продають своє волосся як 5-літні діти, так і 70-річні бабусі

«Усе залежить від кольору, довжини та натуральності волосся. Ціни визначають індивідуально, – розповідає покупець, на якого ми натрапили через оголошення. – Люди здають волосся, здавали і будуть здавати. Продають свої коси жінки різної вікової категорії: як діти від 5-ти літ, так і 70-ти річні бабусі».

21-річна Іванна планує продати свої коси зразу після того, як вийде заміж: «Поки я ще молода, то хочу мати довге волосся, зачаровувати своєю красою. Підстригати волосся після весілля – це не традиція, просто моє бажання. Я вважаю, що коли буду вже у шлюбі, то у мене не вистачатиме часу, щоб доглядати за своїми косами. Не хочу шкодувати, адже волосся знову може відрости до потрібної мені довжини.

Я не вважаю, що продати свої коси – означає продавати свою красу. Мені воно не потрібно, і волосся – це звичайний товар. Якщо відрізані коси зберігати на згадку в себе у шухляді, то вони нікому користі не принесуть. Краще волосся задіяти в чомусь. Хтось його потребує. Не завжди людина тільки через свої примхи купує чуже волосся. Є певні проблеми, коли в жінок чи чоловіків не росте волосся, або після якоїсь хвороби. Вони хочуть виглядати добре і чому їм у цьому не допомогти? Так само люди, коли помирають, то підписують дозвіл на віддачу свого серця, або інших здорових органів. Продаж волосся – це теж допомога, тільки в інший спосіб».

Ужгородка планує отримати за свої коси 10 тис. гривень

Як основний спосіб заробітку, торгування довгими косами не годиться, адже вони не відростають миттєво. За своє довге красиве волосся Іванна планує отримати біля 10 тис. гривень. Дівчина дізнавалася ціни, ходила в перукарню, вираховувала довжину і вагу власного волосся.

Найкраще підстригати свої локони на місті «збуту товару», адже вдома робити цю процедуру незручно – відрізані пасма можуть заплутатися і вже не матимуть товарного виду.

В Ужгороді, як виявляється, теж можна продати власні коси за оптимальною ціною. Однак, якщо ви натрапите на таке оголошення «Купуємо волосся, 50 тис. грн» – не спішіть зразу  розпрощатися зі своєю шевелюрою, адже цю солідну суму часто пропонують або за кілограм «ідеальної коси», або ж за дуже довгі локони. Реальні гроші, які ви отримаєте, далеко не будуть наближені до 50-ти тисяч.

Яна ТЕГЗА