Економіка

Система ProZorro інтегрована з ЄДР. Як це працює?

Державні тендери стають все більш популярними, а користування системою публічних закупівель – зручнішим.

Перевіряти надійність учасників держтендерів буде легше, тому що Система публічних електронних закупівель ProZorro інтегрувалася з Єдиним державним реєстром, – повідомляють у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

Команда ProZorro пояснила, як це працює:

1. При реєстрації користувачів в системі через авторизований майданчик, цей майданчик має перевірити реальність компанії, що реєструється. До сьогодні майданчики використовували різні методи для перевірки, однак тепер вони відразу можуть побачити юридично легітимні дані. Це пришвидшує реєстрацію бізнесу в системі і полегшує роботу майданчиків.

2. На етапі кваліфікації у замовника з’явилась можливість в онлайн режимі отримати деталізовану інформацію про учасника, тобто Виписку з ЄДР. До сьогодні замовники могли зі своєї ініціативи перевіряти учасника через сайт Міністерство юстиції України. Ця послуга платна, тому в більшості випадків в тендерних вимогах держзамовники вимагали надавати Вигят з ЄДР. Тепер замовник при оцінці пропозицій може швидко і безоплатно отримати розширену інформацію про учасника в електронній формі.

Інтеграція з держреєстрами і надалі буде одним із пріоритетів ProZorro.