Важливе Транскордонне співробітництво

Серед учасників “Тур’євроцентр-Закарпаття 2018” двоє дебютантів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Гори, озера, замки та смачна кухня – це далеко не повний перелік туристичних родзинок Закарпаття. Щороку до нашого краю приїздять тисячі подорожуючих. Але закарпатці також не сидять на місці.

Днями в культурно-історичному центрі “Совине гніздо” відбулося відкриття XVIІ Міжнародної туристичної виставки-ярмарку “Тур’євроцентр –Закарпаття 2018”. В рамках цього заходу до Ужгорода завітали учасники з кількох областей України, а також гості з-за кордону.

Учасники презентували цікаві місця, які можна відвідати під час подорожі, заклади культури, готелі. Відвідувачі могли поспілкуватися з представниками туристичних фірм, готельних комплексів, а подекуди навіть з представниками місцевих органів влади.

Традиційно серед закордонних гостей були представники Чехії, Угорщини та Словаччини. Від них можна було дізнатися про туристичний потенціал країни, отримати рекламну продукцію і навіть поласувати місцевими солодощами чи напоями! При цьому Ви не відчуєте мовного бар’єру, адже з Вами охоче поспілкуються українською або англійською мовою. А можна взагалі попрактикувати угорську, чеську або словацьку.

Україну представили Харків, Запоріжжя, Одеса, Рівне, Львів та інші. А ще цього року до нас завітали дебютанти: представники Херсонської та Донецької області.

Херсонщина останнім часом стала популярним місцем серед любителів моря. І це не дивно, адже крім пляжного відпочинку можна влаштувати цікаву екскурсійну програму, що неодмінно подарує безліч цікавих спогадів.

На Донеччині також багато визначних місць. Хоча туристичний потенціал цього краю лише починає розвиватися. Серед іншого, Вам можуть запропонувати екстримальні тури, що останнім часом також користується попитом.

“Насправді ми не пропонуємо щось вже аж надто небезпечне. Безпека понад усе! Однак візит до Краматорська чи іншого міста допоможе розвіяти стереотипи про наш край. Ви побачите культуру, пам’ятки культури, поспілкуєтеся з місцевими жителями”, – поділився з нами представник міста Краматорська.

Для тих, хто ще не обійшов все Закарпаття, також представили багато пропозицій. Блукаючи від стенда до стенда, можна було скласти маршрут не на одні вихідні.

А який туристичний захід без дегустації місцевих делікатесів? Ковбаси, грибочки, сири. безліч вин та наливок… Просто очі розбігаються! Кожен виробник представив по кілька видів своєї продукції. І все таке апетитне і дуже ароматне. Тому не дивно, що тарілки швидко спустошувалися!

Карпатський Оглядач