Культура Суспільство

Світовий тур гурту ” Океан Ельзи” дістався і до нашого міста ( ФОТО)

В обласному центрі зібралося все Закарпаття.

Світовий тур гурту ” Океан Ельзи” дістався і до нашого міста.

IMG_20170601_201745[1]   IMG_20170601_201753[1]

Стадіон ” Авангард”  перетворився на місце зустрічі тисячі шанувальників, які  зібралися для того аби почути, побачити одного з найпопулярніших українських виконавців Святослава Вакарчука. Програма тривала понад 2, 5 години. Приємним стало те що Славу не хотіли відпускати, близько 5 -7  найкращих пісень були виконані як кажуть: ” На біс”. Сам Вакарчук в останній із своїх номерів сів за фортепіано і зіграв кілька акордів з пісні ” Квітка” та ” Обійми мене”.

Як він зазначив: “Востаннє в Ужгороді ми були 7 років тому. Багато хто сперечається звідки я? Чи з Мукачева, чи зі Львова, насправді не хочу нікого образити я звідти і звідти. Мені приємно і радісно тут знаходитися, гуляючи вечірнім Ужгород, люди радо зустрічали мене і не відпускали, це дуже приємно”. 

На території було кілька фото – зон, тому без черг сфотографуватися не обійшлося.

IMG_20170601_205245[1]                                      IMG_20170601_205302[1]

Стосовно самого концерту.  

Насправді музика була не якісна, слова через неправильно налоштовану апаратуру було ледь розібрати, звісно текст пісень розшифрувати могли тільки істинні фани,  які знають творчість виконавця напам’ять. 

Для людини, яка розуміється в побудові різного роду програм, то будь який захід має лишити відчуття певної “незавершеності”. Декілька хітів все ж таки були лишніми.

Здебільшого мені концерт нагадав ярмарку: сувеніри, пиво, піца, хот – доги, дякувати Богу що ще і бограча з шашликом не поставили. Звісно їжа має бути, але є певні морально – етичні норми і поведінка у сіспільстві, адже народ не знає як прибрати за собою. Порожні стакани, фантики і т.д. все це “валялося” на оглядово – танцювальній площадці і під час концерту,  а про “після”, я взагалі мовчу!

З власним алкогольним напоєм типу пива іншої марки ніж ” Львівське”, заходи було не бажано, адже ” Львівське” є спонсором туру виконавця. Тому пива даної пивоварні було вдосталь.

Висновок можна зробити такий: Люди,  думаю були задоволені, концерт пройшов на “ура”. А все хороше рано чи пізно закінчується.

IMG_20170601_211713[1]                                         IMG_20170601_211718[1]

 

 

 

Світлина від Океан Ельзи / Okean Elzy.