Економіка

Світовий банк кредитуватиме жінок-підприємиць

Серед жінок є чимало багато тих, хто досягнув успіху в підприємницькій діяльності. Ті ж, хто знаходиться на початку цього шляху, мають всі шанси отримати фінансову підтримку від Світового банку.

Світовий банк запустив програму державно-приватних кредитів, спрямовану на надання більше одного мільярда доларів на підтримку жінок-підприємців у країнах, що розвиваються. Цей проект ініційований дочкою президента США Іванкою Трамп.

Світовий банк заявив, що початкове фінансування у розмірі 325 мільйонів доларів походить від донорів, включаючи Німеччину, Сполучені Штати, Саудівську Аравію та Об’єднані Арабські Емірати, і буде продубльовано сотнями мільйонів доларів додаткового приватного капіталу.

Програма, яка має почати надання кредитів до кінця року, співпрацюватиме з урядами «з метою покращення законодавства та нормативних актів, які пригнічують жінок-підприємців», і стимулюватиме банки звільняти кошти для бізнесів, що належать жінкам.

У рамках проекту також буде створено інтерактивний інструмент, який допомагатиме жінкам-підприємицям у країнах, що розвиваються, знайти наставників і консультантів. Жінки-підприємиці на заході відзначали важливість вирішення юридичних бар’єрів, які перешкоджають жінкам володіти власністю та обмежують доступ до фондів.

VON

Залишити коментар