Суспільство

Своє професійне свято нацполіція відсвяткувала з малечою (ФОТО)

Сьогодні, 4 липня, патрульна поліція Закарпатської області відзначала третю річницю професійного свята. На площі Народній саме з цієї нагоди відбулися урочисті святкування.

Працівники Патрульної поліції в Закарпатській області показували містянам своє обладнання та спецзасоби, катали дітлахів у службових автомобілях та розповідали про особливості своєї роботи.

«Ми вибрали декілька локацій. Дітям запропонували різноманітні ігри, зокрема на вивчення дорожніх знаків, пригощали смаколиками. Малеча могла розглянути поліцейський транспорт: авто, велосипеди, мотоцикли. У нас сьогодні День народження, а на таке свято зазвичай кличуть гостей, те ж саме вирішили зробити і ми», – зазначила Марія Туряниця, Поліцейський УПП Закарпатської області ДПП.

Розвиваючі ігри, естафети, конкурси для дітей, ТОР, велопатруль, мотоцикл — все що підготували патрульні у своє професійне свято і воно вдалось на славу. Задоволені не тільки дітлахи, а й їхні батьки.

«Дуже інтересно не лише для діток, а й для батьків побачити як працює наша поліція, чим саме займається. Діткам цікаві запропоновані фотосесії та змагання. Ці заходи є корисними. Вони роблять нашу поліцію ближчою до людей. Минулого року теж відвідували святкування, бо мій 5-річний син мріє стати поліцейським», – розповідає ужгородка пані Неля.

Заходи з нагоди створення патрульної поліції тривали близько 2 годин. За цей час дітлахи також встигли покататися в патрульному автомобілі, навчилися користуватись сиреною, а також вивчали основні правила безпеки на дорозі.

Карпатський оглядач