Суспільство

Ринок праці. Чого потребує роботодавець ( Частина I) – ІНФОГРАФІКА

Ринок праці в Україні оздоровлюється: вакансій стає більше, останні півроку зарплата (до сплати податків і відрахувань) щомісяця в середньому зростає на 4%.

Середні зарплати по секторам були розглянуті в першій статті проекту і відображають загальні тенденції на ринку праці. У межах же одного сектора зарплати можуть відрізнятися більше, ніж в десять разів. Наприклад, в секторі «IT» можна знайти вакансію PHP розробника з зарплатою 5000, а можна знайти вакансію з такою ж назвою, але вже з зарплатою 56000 грн. Від чого залежить ця різниця? Ми розглянемо тільки три фактори, які впливають на зарплату: освіта, навички та досвід роботи.

Як ці чинники оцінював український ринок праці взимку 2017 го? Ми постаралися відповісти на це питання, провівши міні-дослідження на основі аналізу 27 385 вакансій порталу work.ua. Для цього ми вибрали три сектори: «Продаж, закупівля», «IT, комп’ютери, інтернет», «Адмiнiстрацiя, керівництво середньої ланки». Чому саме ці три? Тут найбільше число вакансій і найвищі середні заробітні плати (як показала перша частина проекту). Висока заробітна плата може свідчити як про більш високих вимогах до претендентів, так і про дефіцит робочої сили в цих трьох напрямках.

Джерело даних – вакансії порталу work.ua (вибір джерела даних обгрунтований в першій частині проекту) за період 16.01.17 – 15.02.17. За обраним секторам було проаналізовано 27 385 вакансій, з них:

13570 – вакансій в секторі «Продаж, закупівля»;
7057 – вакансій в секторі «IT, комп’ютери, інтернет»;
6758 – вакансій в секторі «Адмiнiстрацiя, керівництво середньої ланки».

На графіку видно, як вакансії розподілені по обласних центрах.

 

Тут з великим відривом лідирує Київ. Харків, Дніпро, Одеса, Львів – в п’ятірці лідерів за кількістю нових вакансій.

Від чого залежить рівень заробітної плати

У 2010 році відсоток населення з вищою освітою серед українців у віці 20-64 становив 46% (за шкалою А), для США цей показник дорівнював 60% (джерело: Barrolee, розрахунки тут). При цьому частка які навчаються у вищих навчальних закладах (серед тих, хто закінчив школу не більше 5-ти років тому) в Україні на 2014 рік становила 82%, а значить і відсоток населення з вищою освітою, швидше за все, виріс з 2010 року. У досліджуваних трьох категоріях спостерігається наступна ситуація на вимогу про наявність вищої освіти у вакансіях.

 

Практично в кожній другій вакансії роботодавці вказують вимога про вищу освіту, і для них вищу освіту є важливим формальним чинником при відборі кандидатів. І навіть якщо воно не зазначено в описі вакансії, це може матися на увазі, і про наявність диплома можуть запитати на співбесіді.

Досвід роботи. Для кожної третьої вакансії в секторі «IT, комп’ютери, інтернет» досвід роботи не потрібно. У секторі «Продаж, закупівля» в 41% випадків роботодавці готові розглянути кандидатів без досвіду роботи, а в секторі «Адмiнiстрацiя, керівництво середньої ланки» – в 28% випадків.

 

Компанії готові наймати співробітників без досвіду і навчати. Далі ми зможемо дізнатися, як тривалість досвіду роботи пов’язана з рівнем оплати праці.

Які навички найпотрібніші

Трохи теорії: якими бувають навички. У звіті Світового банку «Навички для сучасної України» навички діляться на три взаємодоповнюючі категорії: когнітивні, соціоемоціональние і технічні.

Із звіту Світового банку «Навички для сучасної України» основні навички, які найбільш затребувані в Україні:

Знання англійської мови – затребуваний навик на українському ринку праці. Ця вимога зустрічається в кожній десятій вакансії за обраними напрямками. Наприклад, в IT сфері більшість проектів виконується для іноземних замовників. Тому знання англійської мови тут абсолютний лідер серед когнітивних навичок і зустрічається в кожної п’ятої вакансії. З розвитком технологій здатність навчатися протягом усього життя стає необхідністю, і цей навик часто зустрічається в обраних секторах (згадується в 5% розглянутих вакансій).

Вимога «комунікативні навички» зустрічається в кожної четвертої вакансії, адже для успішної роботи компанії важливі як внутрішні комунікації між співробітниками, так і спілкування з клієнтами, постачальниками і партнерами.

Практично в кожній четвертій вакансії роботодавці хотіли б бачити відповідальних кандидатів, які володіють навичками ведення переговорів. Робота в команді згадується тільки в 3.5% вакансій.

Технічні навички відрізняються від сектора до сектора, але для багатьох нормою вважається вміння працювати з комп’ютером. Excel і 1С згадуються в кожній десятій вакансії (дані охоплюють період до набрання чинності Указом Президента України №133 / 2017 про заборону використання 1С в Україні).

Видно, що групи когнітивних (інтелект) і соціоемоціональних (поведінку) навичок багато в чому перетинаються (див. Таблицю). За технічним навичкам складно порівнювати сектор «IT» з іншими напрямками. Для багатьох секторів вимоги по технічним навичкам можуть бути на базовому рівні – ПК, Excel і PowerPoint.

Скільки «коштує» кожен навик

Тепер найцікавіше: скільки українські роботодавці готові платити за кожен навик. Або як асоціюється навик, зазначений у вакансіях, з розміром зарплати? Маючи дані про зарплати і навички по кожній вакансії, цю асоціацію можна порахувати (використовувалася статистична модель) і висловити в грошовому еквіваленті. Якщо не зовсім науково спростити, то це можна вважати середньою вартістю навички.

Як ми рахували?

Заробітна плата була вказана в ~ 50% випадків, вакансії без ЗП не враховувалися. Щоб порахувати асоціацію навички з зарплатою, ми використовували лінійну регресію з фіктивними змінними. Число змінних дорівнює числу навичок, і якщо навик зустрічається в описі вакансії, то у відповідній клітинці ставиться 1, якщо навички немає, то 0. З деталями можна ознайомитися в методології.

Використовуючи отримані результати регресії і знаючи вимоги по навичкам, можна розрахувати прогнозний рівень зарплати. Кожен може «зібрати», як конструктор, свою очікувану зарплату в обраному секторі з урахуванням навичок. Якщо в вакансії не зазначена зарплата, то її можна порахувати, знаючи вимоги.

Розглянемо, як це працює. Для цього потрібно знати константу регресії (середня зарплата без урахування ефекту навичок / характеристик) по сектору і перелік навичок. За сектору «Продаж, закупівля» константа дорівнює 7742 грн. Припустимо, наш кандидат знає англійську мову (що додає йому 2859 грн), вміє вести переговори (ще плюс 1313 грн), але спеціалізується тільки на прямих продажах, які «зменшують» його зарплату на 1107 грн. Виходячи з моделі, його очікувана середня заробітна плата складе 10807 грн (7742 + 2859 + 1313-1107 = 10807). Позитивний знак біля навички вказує на те, що навик частіше згадується у вакансіях з ЗП вище середньої, а негативний на те, що навик згадується у вакансіях з ЗП нижче середньої.

Залишити коментар