Важливе Економіка Суспільство

Ринок праці майбутнього

Нещодано берлінську бізнес школу ESMT відвідала Крістін Лагард , яка прочитала лекцію про майбутні виклики на ринку праці.  Директор Міжнародного валютного фонду говорила про інновації, технології і про те, як це все вплине на ринок праці в майбутньому. 

“У деяких з вас вже є діти. Так ось: дві третини сучасних дітей працюватимуть за спеціальностями, які сьогодні ще не існують”, – почала свій виступ Крістін Лагард. Таку заяву від директора Міжнародного валютного фонду може налякати будь-кого. Але Лагард вважає, що переживати не варто, потрібно просто готуватися

Усвідомити масштаби

Зростання інновацій несе за собою серйозні зміни в усіх сферах людського життя. Ринок праці – не виняток. Коли одні бачать в технологіях шанси для подальшого розвитку, то інші просто залишаються без роботи. І останніх в майбутньому може стати набагато більше.

Уже сьогодні, багато завдань, які раніше виконували люди, робить комп’ютер. З кожним роком список професій, які піддаються автоматизації, буде рости. І навіть якщо завтра роботи не заберуть у нас всю роботу, то на рівень зарплат вони точно вплинуть. Міжнародний валютний фонд у своїх звітах вже застерігає: технології стали основним фактором, який зумовив відносне зниження доходів працівників низької і середньої кваліфікації в останні роки.

Не боятися

Крістін Лагард бачить майбутнє, в якому людей возитимуть безпілотні таксі, пиво в барах будуть наливати машини, а якщо зламається якась деталь від кавоварки, то людина сама зможе роздрукувати її на 3D-принтері. Але не так страшні роботи, як їх малюють. Директор МВФ впевнена, що в технологіях більше можливостей, ніж загроз. І закликає нас наслідувати її приклад.

Готуватися

Щоб завтра не настало раптово, підготовка до нього повинна початися вже сьогодні. Крістін Лагард виділяє три напрямки, за якими державами має бути проведена найбільш ретельна робота найближчим часом. Це – інвестиції в інновації, освіта та підтримка жертв змін.

Почнемо з інновацій. У них в будь-якому випадку потрібно вкладати гроші, це здоровий процес еволюції. За словами Лагард, якщо країни з розвиненою економікою збільшать обсяг інвестицій в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи (Research and Development, R & D) в середньому на 40 відсотків, то в довгостроковій перспективі їх ВВП може збільшитися на 5 відсотків. Це також повинно вплинути на зростання продуктивності. Працівники отримують в своє розпорядження нові технології, завдяки цьому зростає продуктивність / прибуток і як наслідок – зарплата.

Але щоб мінімізувати кількість постраждалих від розвитку технологій, людей потрібно підготувати до змін на ринку праці майбутнього. Крістін Лагард пропонує схему “навчання протягом усього життя” – від дошкільної освіти до навчання на робочому місці і курсів для літніх людей. Так людина отримає можливість вчасно перекваліфікуватися, щоб не стати безробітним. Як приклад директор МВФ називає Сінгапур: там існує державна програма, яка допомагає людям будь-якого віку в підвищенні кваліфікації.

Однак якщо вже хтось став жертвою змін, то держава повинна його підтримувати. Починаючи від фінансової допомоги та сприяння в пошуку роботи, закінчуючи знову ж спеціальними курсами по професійно-технічної перепідготовки.

Тільки уявіть, як змінився ринок праці після появи електричного освітлення. Свічкові фабрики почали різко скорочувати штат, люди втрачали роботу, потрібно було переучуватися і шукати щось нове. Трагедія цілого покоління прямо. Але з розвитком сучасних технологій одне покоління тепер може зіткнутися з десятками таких “трагедій” на своєму віку. Світ змінюється дуже швидко і за ним потрібно встигати. Не обов’язково бігти зараз і перекваліфікуватися на фахівця з безпілотним автомобілям, але треба бути готовим до того, що вчитися доведеться все життя.